Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

SAMSUNG YENİ GALAXY’LERİ DECENTRALAND’DE TANITTI

galaxy
Galaxy S22 ailesinin lansmanı Samsung'un Decentraland içinde yer alan Samsung 837X alanında gerçekleşti. Paylaşılan bilgilere göre Galaxy S22 ailesinin lansmanı, Decentraland içinde 100 bini aşkın kişi tarafından takip edildi.
Akıllı telefon pazarının en önemli isimleri arasında yer alan Samsung'un Galaxy S22, S22+ ve Galaxy S22 Ultra isimli amiral gemisi modelleri geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir lansman ile birlikte tanıtıldı. Galaxy S22 ailesinin lansmanını önemli kılan ise bu lansmanın eş zamanlı olarak metaverse platformu Decentraland içinde de gerçekleşmesi oldu. 
Galaxy S22 ailesinin lansmanı Samsung'un Decentraland içinde yer alan Samsung 837X alanında gerçekleşti. Paylaşılan bilgilere göre Galaxy S22 ailesinin lansmanı, Decentraland içinde 100 bini aşkın kişi tarafından takip edildi. Lansmanı 100 binden fazla kişinin takip etmesi ile birlikte Samsung 837X HQ, Decentraland içinde en çok ziyaret edilen parsellerden biri haline geldi.

GALAXY AİLESİ METAVERSE’TE

Samsung 837X alanı içinde lansmanını bir ekran üzerinden canlı olarak yayınlayan Samsung, tanıtılan modellerin Decentraland içinde direkt olarak satın alınabilmesini de hedefliyordu. Fakat gerçekleşen teknik sorunlar nedeniyle bu durum gerçekleşmedi. 

ETKİNLİKLER METAVERSE’E TAŞINIYOR

Metaverse kavramı hayatımızın önemli bir parçası olma konusunda yoluna emin adımlarla devam ediyor. Salgının da etkisi ile birlikte konserlerden tutun da tiyatrolara kadar pek çok etkinlik online dünyaya taşındı. 

HABERİN DEVAMI…

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video