Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

NETFLIX’TEN SHIBA INU’YA TRANSFER

ekibine

Netflix’in post prodüksiyon yönetim ekibinde çalışan Brandie Konopasek, Shiba Inu’nun metaverse ekibine katıldı.

Shiba Inu ekibi, Decentraland gibi girişimlerle rekabet etmeyi amaçlayan metaverse projesini Mart ayında tanıtmıştı. Mayıs ayı sonlarında doğru ise projenin marka ortaklıklarıyla desteklenmesi için eski Technicolor yöneticisi Marcie Jastrow ekibe dahil oldu. Ekibe katılan yeni isim de Netflix kadrosundan geldi.
Beş yıldan fazla bir süredir Netflix’in post prodüksiyon yönetim ekibinde çalışan Brandie Konopasek, Shiba Inu’nun metaverse ekibi arasına dahil oldu.
Shiba Inu, tercihini yine Technicolor ekibinde çalışmış isimlerden yana kullandı. Netflix’e katılmadan önce medya ve eğlence şirketi Technicolor’da ara yapımcı olarak beş yıl görev yapan Konopasek, Netflix’ten sonra Shiba Inu’ya geçiş yaptı.
15 yılı aşkın süredir eğlence sektöründeki kariyeri boyunca sektördeki bazı büyük isimlerle çalışan Konopasek, Shiba Inu ekibiyle tanışmanın heyecan verici bir deneyim olduğunu ve projenin arkasındaki topluluğun nefes kesici bir vizyona sahip olduğunu söylüyor.
Ağustos ayının sonlarında, Shiba Inu ekibi metaverse geliştirme süreci hakkında kapsamlı bir güncelleme yayınladı. Metaverse’ün merkezlerinden biri olacak olan WAGMI Tapınağı‘nı duyurdu. Ekip, mimari ilhamını Pekin, Çin’deki Cennet Tapınağı, Kyoto, Japonya’daki Kinkaku-ji Tapınağı ve diğer ünlü yerlerden aldı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video