Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

‘METAVERSE’TE ÇEKİLECEK:“METAVERSE’S GOT GENIUS

çekilecek

Viewpark ve Soundpark, tamamen ‘metaverse’te çekilecek olan ilk televizyon programını izleyici beğenisine sunmaya hazırladıklarını duyurdu. “Metaverse’s Got Genius” isimli programda, avatarların global bir müzik yarışmasında birbirleriyle rekabet edeceği belirtildi.

Viewpark ve Soundpark, "Metaverse's Got Genius" isimli yeni bir müzik yarışmasını izleyici beğenisine sunmaya hazırladıklarını duyurdu. Yarışmanın, tamamen 'metaverse'te hazırlanacak olan ilk televizyon programı olduğu ifade edildi. Yarışma kapsamında, avatarların ödül kazanmak için global bir müzik yarışmasında birbirleriyle rekabet edeceği ve hayranlarıyla gerçek zamanlı olarak etkileşime geçeceği kaydedildi. Yarışmanın, 2023 yılı başlarında izleyici beğenisine sunulacağının da altı çizildi.
Aksam.com.tr'nin GlobeNewswire'dan aktardığı habere göre; "For the Love of Music Fund" isimli fon, yarışmadaki şarkıların fikri mülkiyet haklarının alınmasına ilişkin süreci destekleyecek. THIRTEEN Müzayede Evi ise kostümler, dekorlar ve albüm kapağı gibi diğer unsurlara ilişkin fikri mülkiyet haklarını güvence altına almaya yardımcı olacak.

‘METAVERSE’TEKİ YARIŞMA, YENİ YETENEKLER İÇİN BİR MÜZİK KARİYERİ BAŞLATACAK

Diğer yandan; Viewpark ve Soundpark, 'metaverse'teki yarışma aracılığıyla yeni yetenekler için bir müzik kariyeri başlatmayı ve müzisyenlere yaptıkları müzik üzerinde daha fazla kontrol sahibi olma imkanı tanımayı hedefleyecek. Yarışmacıların hayranları; sanal konserler, eğitimler, festivaller ve müzikallere katılım sağlayabilecek veya etkinlik alanından sanal arsalar satın alabilecek. Sanal arazi satışları, 20 Haziran 2022 tarihinde başlayacak.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video