Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

METAVERSE YATIRIMCILARI HEYECANLI

Metaverse

Metaverse’ün popüler coin’leri arasında bulunan Enjin Coin (ENJ), yukarı yönlü hareketleriyle sektöre hareketlilik kattı.

Bir zamanları kasıp kavuran metavarse, ENJ’in fiyat hareketleriyle birlikte tekrardan gündeme geldi. 0,24 dolardan yakaladığı rüzgar ile birlikte 0,35 dolara kadar ulaşmayı başaran ENJ, olası bir metaverse furyasını masaya getirdi. Ayrıca son 4 günde yüzde 26,91’lik değer kazanan ENJ, günün en çok yükselen coin’leri arasında yer aldı. ENJ tarafındaki yükselişler devam edebilir mi? Metaverse tutkunları, ENJ için hangi fiyatları takip edebilir?

Enjin Coin (ENJ) Grafik Değerlendirmesi

Kısa vadede 0,268 dolarda yukarı yönlü atak yapan ENJ, dirençleri ve zaman dilimlerindeki açılış fiyatlarını kırarak 0,35 dolardan şimdilik ret yedi. Bir miktar geri çekilen popüler metaverse coin’i, 0,33 dolardan alıcı buluyor. Metaverse'teki heyecanın devam edebilmesi adına ENJ için aşılması gereken seviyeler sırasıyla 0,35 – 0,369 ve 0,387 dolardır. Bu seviyeler üzerindeki kalıcılık, kısa vade için pozitif bir hava yaratabiliriz.
BTC’nin değer kaybetmesi, ENJ ekosisteminden veya metaverse'ten gelebilecek olumsuz haberler, fiyatın dengesini bozabilir. Bu senaryoda ise ENJ için izlenmesi gereken destek noktaları sırasıyla 0,32 – 0,292 – 0,268 ve yıllık açılış fiyatıdır. Küçük zaman dilimine baktığımızda 0,268 doların korunabiliyor olması, büyük bir öneme sahip.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video