Mart 3, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

LANDVAULT, METAVERSE REKLAM ENTEGRASYONU GETİRİYOR

LandVault

Metaverse reklam platformu LandVault, entegre reklamcılığı getirmek için Decentraland (MANA) evreninin popüler oyunu ile ortaklık kurdu.

Geçtiğimiz yıllarda dünyanın en popüler sektörlerinden biri olan metaverse, son kripto ayı piyasasıyla birlikte düşüş yaşadı. Yatırımlar, geliştirme ücretleri ve yeni proje maliyetleri konusunda sıkıntılar gündeme geldi. Meta şirketi, sanal dünya çalışmaları nedeniyle ciddi zararlar ettiğini ancak vazgeçmeyeceğini bildirdi. Kripto endüstrisindeki şirketler de bu alandaki çalışmalarında geri çekilmeler yaşadılar. Ancak, tüm bu süreçlere rağmen sanal dünya geleceğin en önemli unsurlarından biri olarak görülüyor. Son olarak LandVault, reklam entegrasyonu için çalışmalarına başladı.

Metaverse için Reklam Zamanı

Reklam platformu LandVault, sanal dünyanın sürükleyiciliğini bozmadan reklamları görüntülemek için ICE Poker’ı kullanacak. Metaverse çılgınlığında, reklamların entegrasyon süreçleri başlayacak.
ICE Poker, Decentraland’ın en popüler mekanlarından biri oldu. Oyun, Messari raporlarına göre günlük aktif 7.8 bin kullanıcı çekiyor.
Metaverse oluşturucuları ve reklam platformu LandVault, poker oyununa entegre reklamcılık getirmek için Decentral Games ile ortaklık kuracak.
Diğer taraftan, Roblox gibi büyük markalar da reklam entegrasyonu üzerinde araştırmalarını sürdürüyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video