Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

KEVIN-PRINCE BOATENG METAVERSE’TE EVLENDİ

Kevin

Beşiktaş’ın eski yıldızı Kevin-Prince Boateng dün uzun süredir birliktelik yaşadığı Valentina Fradegrada ile dünya evine girdi. Yıldız futbolcunun düğünü aynı anda metaverse’te de yapıldı.

Daha önce iki evlilik yapan ve bu evliliklerden iki çocuğu bulunan Gana asıllı Alman yıldız Kevin-Prince Boateng, 3. kez evlendi.
2007-2011 yılları arasında evli kaldığı Jennifer Michelle'den Jermaine-Prince isimli bir çocuğu olan Boateng, daha sonra ünlü model Melissa Satta ile evlenmişti. 2016 yılında evlendiği Satta'dan da Maddox Prince isimli bir çocuğu olan Boateng, 2020 yılında birlikteliğini sonlandırmıştı.
Boateng yaklaşık 2 yıldır birliktelik yaşadığı model ve girişimci Valentina Fradegrada ile evlendi. Dün, İtalya'nın Toskana bölgesindeki Radicondoli köyünde yapılan düğünle evlenen çift hayatlarını birleştirdi.

AYNI ZAMANDA SANAL DÜNYADA DA YAPILDI

Çiftin düğünü aynı zamanda sanal dünyada da yapıldı. Ünlü düğün organizatörü Enzo Miccio, Boateng - Fradegrada çiftinin düğününü aynı zamanda metaverse'te de düzenledi. Miccio, metaverse'teki düğünün fotoğraflarını da paylaştı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video