Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse Müzik

EMİNEM VE SNOOP DOGG MTV ÖDÜLLERİ’NDE METAVERSE TEMALI ŞARKILARIYLA YARIŞACAK

Ödülleri’nde

Dünyaca ünlü rap ikonları Eminem ve Snoop Dogg onlarca yıl aradan sonra ilk defa Müzik Ödülleri’nde metaverse temalı şarkılarıyla sahne alacaklar. 

Eminem ve Snoop Dogg, 28 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek MTV Video Müzik Ödülleri’nde metaverse temalı “From The D 2 The LBC” parçasıyla sahne alacaklar.
Söz konusu şarkıya ait Bored Apes temaları ile dolu bir müzik videosu Haziran ayı sonlarında yayınlandı. Adeta bir video edit ve görsel tasarım şöleni olarak karşımıza çıkan şarkı, 28 Ağustos’ta gerçekleşecek müzik ödüllerinde En İyi Hip Hop ödülüne aday gösterildi.
12 yıl sonra ilk defa MTV Video Müzik Ödülleri’nde sahne alacak Eminem‘in basın danışmanı tarafından yapılan açıklama ise şu şekilde:

Snoop Dogg ve Yuga Labs ile ortaklaşa yaratılan Otherside, metaverse dünyasında türünün ilk örneği olarak karşımıza çıkıyor. Bu, şimdiye kadar bir ödül sahnesini süsleyen ilk metaverse temalı performans olacak.

Eminem’in MTV Video Müzik Ödülleri’nde en çok aday gösterilen ikinci şarkıcı olduğu biliniyor. Bu metaverse ve Bored Apes temalı parça ile ödül alabilecekler mi tahmin etmek zor olsa da MTV şovuna renk katacakları kesin görünüyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video