Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Eğitim Metaverse

BAŞKENT’TE “OYUN VE METAVERSE TEKNOLOJİLERİ TASARIM EĞİTİMİ” BAŞVURULARI BAŞLADI

Teknolojileri

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin “Oyun ve Metaverse Teknolojileri Tasarım Eğitimi” yeniden başlıyor. Eğitime katılmak isteyen vatandaşlar; 19 Ağustos Cumartesi gününe kadar başvuru yapabilecek….

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Ansera TechBridge’de Akademi Ankara adı altında Oyun ve Mataverse Teknolojileri Tasarım Eğitimi yeniden başlıyor. Eğitim kapsamında; Metaverse, oyun teknolojileri, VR teknolojilerine yönelik üç boyutlu karakter modelleme, kıyafet modelleme, nesne dokulandırma, iç-dış mekân tasarımı gibi dersler verilecek.
Eğitim süresince oyun sektöründe dünyanın her bölgesinde bu sektörde çalışan uzmanlar tarafından kullanılan; Z BRUSH, MERVELOUS, ADOBE SUBSTANCE PAİNTER, 3DS MAX ve UNREAL ENGİNE isimli 5 farklı programın temel ve orta düzeyde kullanımı anlatılacak.

Son başvuru 19 Ağustos

Hafta içi her gün 08.30-17.30 saatleri arasında gerçekleşecek eğitimleri katılmak isteyen bilişim meraklıları 19 Ağustos Cumartesi gününe kadar https://akademi.ankara.bel.tr/kurs-detay/oyun_ve_metaverse_tasarim_egitimi_1687508578 adresi üzerinden online olarak başvuruda bulunabilecek.
21 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak kursun tüm gün verilecek eğitimlerde, kesin kaydı yapılan öğrencilerin devamlılığı zorunlu olacak ve devamlılık şartı aranacak.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video