Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Eğitim Metaverse

ANKARA BÜYÜKŞEHİR’DEN METAVERSE VE SANAL GERÇEKLİK EĞİTİMİ

Ankara
Metaverse, sanal gerçeklik, nöral ağlar gibi konulara bir yerden giriş yapmak isteyenler için Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından eğitimler düzenlenecek. 
İnternet dünyasında web3, metaverse, sanal gerçeklik ve NFT gibi konseptlerin giderek popüler olması eğitim tarafını da hareketlendirdi. Bu konularda eğitim arayışı içerisinde olanlara kurumlarımız destek olmaya çalışıyor.

ANKARA’DA METAVERSE EĞİTİMİ

Geçtiğimiz haftalarda NFT eğitiminin bir üniversitemizde müfredat içerisine alınmasının ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi de yeni dönemde farklı konularda eğitimler verecek. Ankara’nın metaverse dünyasına aktarılması projesinin ardından gelen eğitimler dikkat çekici.
Belediye Akademi kapsamında düzenlenecek olan 22 farklı eğitim arasında metaverse, sanal gerçeklik oyunları, nöral ağlar, python, robotik kodlama, karakter animasyonu gibi branşlar yer alıyor.
Popülerliği hızla artan bu konularda en azından bir giriş seviyesi tecrübe arayan gençlerimiz için önemli bir avantaj diyebiliriz. 3 Nisan tarihine kadar devam edecek başvurularda sadece bir kursa kayıt olunabiliyor. Kurs kontenjanı ise 25 kişi olacak.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video