Mayıs 29, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAIN-METAVERSE FUARI

Blockchain

İstanbul’da gerçekleşecek Türkiye’nin ilk Blockchain-Metaverse Expo Fuarı “Blockchain Expo World” yıl sonunda düzenleniyor.

Yapılan açıklamaya göre Türkiye’de bir ilk olacak “Blockchain-Expo Fuarı”na, metaverse, blockchain, kripto paralar, NFT, Web3, merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO), merkeziyetsiz finans (DeFi) ve GameFi alanından dünyanın en ünlü isimleri katılacak ve fuarda konuşma yapacak.
HGR Fuarcılık tarafından düzenlenecek ve 4 gün sürecek organizasyon, Avrupa’nın en kalabalık fuarı olma özelliği kazanırken eş zamanlı olarak metaverse’te de gerçekleşecek olması sayesinde dünyanın ilk iki farklı evrende düzenlenen fuarı olacak.
15 bin 800 metrekare alanda yapılacak fuarda 3 farklı salon bulunacak. Ayrıca organizasyona, İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ev sahipliği yapacak.
Büyük ses getirmesi beklenen fuarda kripto para kazanma şansı da olacak. HGR Fuarcılık ve birçok yatırımcı firma kripto para dağıtacak.
TRT Uluslararası Metaverse ve Yayıncılık Forumu’nda konuşan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Metavese’ün inşa edilme sürecinde Türkiye’nin de tüm imkanlarıyla yer alması gerektiğini söylemişti.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video