Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para Metaverse

SHIBA INU’NUN METAVERSE PROJESİ

Shiba

Shiba Inu’nun geliştirme kolu, WAGMI tapınağı hakkında daha fazla ayrıntı paylaşıyor.

Shiba Inu'nun geliştirme kolu, WAGMI tapınağı hakkında daha fazla ayrıntı paylaşıyor. Ağın meta veri deposu ekibi, yaratıcı süreç boyunca Fireside sohbetlerini tanıtacak.
Shiba Inu'nun geliştirme ekibi, yaklaşmakta olan metaverse projesi  SHIB: metaverse WAGMI tapınağı  fikri hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı. WAGMI, Hepimiz Yapacağız'ın kısaltmasıdır. Shiba Inu blog'undaki en son gönderi, WAGMI tapınağının dünyayla ruhsal bağlantılar, sakin meditasyon, duyum ve doğal güzellik gibi zen benzeri bir ortam yaratacağını belirtti.
Shiba Inu ayrıca yakında piyasaya sürülecek olan WAGMI tapınağı için siyah beyaz görüntüler  çizimler ve sanat eserleri ortaya çıkardı. Görüntülerin arkasındaki konsept, güçlü, güçlü, fiziksel ve bağlantılı bir dünya göstermektir. Amaç, önemli geri bildirimleri SHIB ordusuyla (Shiba Inu topluluğu) paylaşmaktır.
Geri bildirimin bir kısmı, Shiba Inu metaverse projesinde WAGMI tapınağının rollerini içerecektir. Blog gönderisine göre, metaverse ekibi, WAGMI tapınağının mimari konseptini tasarlamak için çeşitli kaynaklardan ilham aldı. Bu tür ilham kaynakları arasında Yeni Delhi'nin Swaminarayan Akshardham'ı ve Pekin'in Cennet Tapınağı bulunmaktadır.

Shiba Inu Geliştiricileri, Fireside Sohbetleri Oluşturuyor

Shiba Inu ayrıca meta veri deposu ekibinin, meta veri deposunu oluştururken Fireside sohbetleri oluşturacağını da ortaya koydu. Fireside sohbeti, topluluk üyelerinin soru sormalarını, fikir önermelerini ve projeyle ilgili endişelerini ifade etmelerini sağlayacaktır. Shiba Inu, sohbetleri resmi discord kanalında ağırlayacak. Ardından, diğer platformlarında kullanıma sunacak.
Ağ, WAGMI tapınağı için 8 Eylül 2022'de saat 20:00 EST'ye kadar ilk Fireside sohbetlerine ev sahipliği yapacak. Shiba Inu'nun bir WAGMI tapınağını tanıtması, bunun sadece bir meme parası değil, daha çok bir yardımcı proje olduğunu kanıtlamanın başka bir yoludur. SHIB geliştiricilerinin, Üçüncü Kat duyurusunu takiben meta veri deposu için temel yapıyı oluşturduğunu belirtmekte fayda var. Geliştiriciler, bu çekirdek yapının ağın en iyi uygulamalarının bir karışımı olduğunu söyledi.

SHIB Fiyatı ve SHIB Tokenleri  Yanıyor

ShibBurn Twitter tanıtıcısına göre, 7 günlük SHIB fiyatı grafiği, ağ yalnızca Ağustos ayında 3,7 milyardan fazla SHIB token'i yakmasına rağmen yüzde 9'luk bir düşüş gösteriyor.
Fiyat düşüşü SHIB ordusu arasında korku yaratırken, geliştiriciler yakma politikasını iyileştirmek için çaba sarf ediyor. Uzun vadeli getiri arayan yatırımcılar, iyileştirilmiş bir yanma politikasını olumlu bir işaret olarak göreceklerdir. Böyle bir olumlu işaret, Uniswap'ın yanık protokolüne verdiği destektir. Yakma süreci, SHIB'nin fiyatını artırmayı amaçlıyordu. Dolayısıyla, Uniswap'tan gelen desteğin SHIB fiyatı üzerinde beklenen olumlu etkisi olmalıdır.
Meta veri deposu projeleri ayrıca yerel token'in fiyatını da artıracaktır. Geçen ayın sonuna doğru SHIB'nin piyasa değeri gerçekleşen değer oranı düşüş eğilimi gösterdi. Bununla birlikte, bu eğilim değişmeye başlıyor ve SHIB'nin fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde artabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, zincir üstü analitik platformu Santiment'ten gelen son veriler, SHIB token'leri için aktif günlük adreslerin sayısında  4.600'den 6.200'e bir artış gösterdi.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video