Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para Metaverse

SHIBA INU METAVERSE HAMLESİYLE GELİYOR

Sagra
Shiba Inu hayranları, Dogecoin temalı metaverse’ün bir parçasına sahip olmak için daha fazla beklemek zorunda kalmayacak. Meme kripto para biriminin geliştiricileri, dün erken saatlerde düzenledikleri bir toplantıya göre, yaklaşan “Shibverse” metaverse’ünde 10 günlük bir arazi satışı planlıyorlar.

SHIBA INU’DAN YENİ GELİŞMELER

Ekip, Ocak ayı sonlarında Twitter’da kendi dijital dünyalarından bir görüntü yayınlayarak metaverse’e girişini duyurmuştu. Bu durum, meme kripto para biriminde bir ralliyi tetiklemişti. Watcher.Guru ile konuşan ArchAngel, 35.000 arsanın satılacağı 10 günlük satış dahil olmak üzere Shiba Inu metaverse için en son planları açıkladı. Bu 35.000 parsel, Shiba Inu metaverse’ünü oluşturacak olan toplam 99.000 parselin yalnızca bir kısmıdır. Fiyatlar konuma göre değişecek. Odak noktası bir köpek parkı olan parkın merkezine daha yakın bir arazi daha pahalıya mal olacaktır.
Kullanıcılar, dijital arazi satın alabilecekleri özel bir portala sahip olacak, Shiba Inu ekosisteminde bir token olan LEASH’i olan kullanıcılara erken erişim verilecek. Geliştiricilere göre, kullanıcılar bu tokenları belirsiz bir süre boyunca kilitlemek zorunda kalacak ve ne kadar fazla token stake ederlerse, kilitleme süresi o kadar kısa olacaktır. Shiba Inu platformunda çalışan bir kripto YouTuber olan ArchAngel, en yüksek kilitli miktarlara sahip olan kullanıcıların en büyük araziler için teklif verebileceklerini söyledi.

HABERİN DEVAMI…

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video