Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

SHIB, YÜZDE 9 DÜŞTÜ

SHIB

Shiba Inu (SHIB) token’ları, Shibarium ağının başlatılması sırasında köprülemede oluşan sorunlar sebebiyle son 24 saatte yüzde 9 oranında düştü.

Blok zinciri verileriağdaki işlemlerin en az beş saat boyunca durdurulduğunu gösteriyor. Kullanıcıların sözleşmeye 1,7 milyon dolar değerinde 954 Ether (ETH) ve 750 bin dolar değerinde Bone (BONE) aktardığı biliniyor.
Ayrıca, sorunun ortaya çıktığı sırada Discord topluluk grubuna yağan bildirilerin ardından grubun mesajları kısıtlandı.
Köprüler, token’ların farklı ağlar arasında aktarılmasını sağlayan blok zinciri tabanlı araçlardır. Bunlar, kripto ekosisteminin en kritik ancak aynı zamanda en savunmasız bileşenleridir.
Bu hatalı başlangıç, canlı ve uygun maliyetli bir ekosistemin kapısı olması gereken Shibarium'un tökezlemesine neden oluyor. Ağ, Shiba Inu'yu 2020 Ağustos'undan bu yana sahip olduğu meme coin statüsünden uzak, ciddi bir blok zinciri projesi olarak konumlandırma planın parçası.
Shibarium, giderek kalabalıklaşan bir blok zinciri ortamına katılmaya çalışıyor; en az 50 farklı ağ, özellikle finansal hizmetler ve oyunlar üzerine odaklanan bir ekosisteme düşük ücretlerle kullanıcı çekmeyi umuyor.
Ağ, blok zinciri üzerinde geliştirilen uygulamalar için bone (BONE), SHIB ve leash (LEASH) token'larını kullanıyor. Ayrıca metaverse ve oyun uygulamalarına odaklandığı söyleniyor.
Ancak bu token'lar son 24 saattir düşüş yaşıyor. BONE yüzde 13'lük LEASH ise yüzde 25'lik bir hasar alıyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video