Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

SERENA WİLLİAMS BU KRİPTO PARA BİRİMİNE “GERÇEKTEN AŞIK”

Serena Williams, Ethereum’a gerçekten aşık!

Uluslararası üne kavuşan ve Amerika’nın en yüksek ücretli sporcularından biri haline gelen tenis süperstarı, en azından Bloomberg Technology ile yaptığı ve BTC, ETH veya başka bir kripto para arasında hangi kripto para birimini seçeceğinin sorulduğu bir röportaja göre Ethereum’u Bitcoin’e tercih ediyor. .

“Şahsen ben Ethereum’a gerçekten aşığım . Bence daha erişilebilir ve tercih ettiğim şey bu.” Eski 1 numara lanse etti.

Şimdiye kadar yaşamış tartışmasız en tanınmış kadın tenisçiden Ethereum ve blockchain teknolojisi için oldukça büyük bir destek!

Bu, Bayan Williams’ın kripto para birimiyle ilgili haberler için manşetlere ilk çıkışı değil. Son zamanlarda Miami’deki 2022 Bitcoin konferansında, Serena Williams ve popüler mobil ödeme uygulaması Cash App’in çiftler oynamak için değil, uygulamada Bitcoin ile ilgili bazı yeni özellikleri tanıtmak için bir araya geldikleri açıklandı. Tenis şampiyonu, Cash App panelinde konuşurken “Bitcoin’i kadınlara ve renkli insanlara genişletmek önemlidir” dediği kaydedildi.

Bu ifadenin önemi konusunda hemfikir olsak da (kripto HERKES içindir!), CNBC’nin 2021 tarihli bir makalesine ve ardından yapılan bir ankete göre, kripto para birimi tüccarlarının %44’ünün beyaz olmayan kişiler olduğu ortaya çıkıyor ( kaynak ). Aynı çalışma  tüccarların yalnızca %41’ini temsil ettikleri için kadınların bir yumru kullanabileceğini gösterdi.

Cash App , uygulamada kullanıcıların maaşlarının bir kısmını BTC’ye otomatik olarak yatırmalarına olanak tanıyan bir “Bitcoin’de ödeme al” özelliği sunacak.

O da Bitcoin’e bulaştı! 2021’in başlarında Serena, Bitcoin ödül şirketi Lolli’yi desteklemek için kocası Alexis Ohanian ve bir grup başka yatırımcıya katıldı. Lolli, ortak mağazalardan alışveriş yaptıkları için kullanıcılarını Bitcoin ile ödüllendiren bir uygulamadır. Lolli’nin web sitesi, “çevrimiçi alışveriş yaptığınızda ücretsiz bitcoin kazanabileceğinizi” ilan ediyor.

Ethereum ilk olarak 2015 yılında piyasaya sürüldü ve Dapps ve akıllı sözleşmeler için tercih edilen blok zinciri haline geldi. Şu anda piyasa değerine göre sadece Bitcoin’in ardından en büyük ikinci kripto para birimidir. Serena Williams gibi etkileyicilerin benimsenmesiyle Ethereum’un popülaritesinin arttığını görmeye devam edeceğimizi söylemek güvenli.

Serena Williams, dünyanın en tanınmış sporcularından biridir ve Ethereum’a verdiği son desteğin, popüler kripto para biriminin benimsenmesini artırmaya yardımcı olacağı kesindir. Serena’nın yorumları hakkında ne düşünüyorsun? Bunun bir “as” olduğunu düşünüyoruz!

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video