Haziran 15, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

POPÜLER METAVERSE ALTCOIN’İ YENİ ORTAKLIĞINI DUYURDU

duyurdu

Popüler bir blockchain tabanlı metaverse oyun platformu olan The Sandbox (SAND) altcoin’i, şirketlerin kripto para varlıklarının korunması için bir altyapı çözümleri sağlayıcısı olan Ledger Enterprise ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

The Sandbox Altcoini ile Ledger Enterprise Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Ortaklığın amacı, The Sandbox’ın kurumsal marka ortaklarına sorunsuz güvenlik entegrasyonu sağlamak ve aynı zamanda LAND’lerini (metaverse içindeki sanal araziyi temsil eden NFT’ler) güvence altına alma sürecinin basitleştirilmesi olarak bildirildi.
Ortaklık, The Sandbox’ın Ledger Enterprise’a merkeziyetsiz bir uygulama olarak eklenmesi, Ledger Live masaüstü uygulamasına The Sandbox için bir widget entegre edilmesi ve Ledger Enterprise’ın The Sandbox’ın LAND sahibi ekosistemine önerilmesi gibi çeşitli girişimleri içerecek.
The Sandbox COO’su ve Kurucu Ortağı Sebastien Borget, ortaklıktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bunun kişilerin ve markaların metaverse’te başarılı olmalarını daha kolay ve daha güvenli hale getireceğini iddia etti.
Benzer şekilde, Ledger Kurumsal Başkanı Alex Zinder de, genel pazarda artan hack’ler, dolandırıcılıklar ve kötü yönetim göz önüne alındığında, ortaklığın işletmelerin ve tüketicilerin hak ettiği huzuru sağlayacağını söyledi.
SAND fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesi olan 8.44 dolardan oldukça uzakta 0.65 dolardan işlem görüyor.
SAND 2021 yılının sonbaharında yaşanan büyük Metaverse hype’ında en önde gelen altcoinler'den biriydi ve kırdığı rekorlar ile kendisinden söz ettiriyordu.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video