Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

NEAR’DAN Fireblocks İLE İŞBİRLİĞİ

Fireblocks

Kripto sektöründeki şirketlerin iş birliklerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Bu kez NEAR Vakfı, Fireblocks ile iş birliği yaptı.

NEAR Foundation, kripto saklama ve ödeme çözümleri şirketi Fireblocks ile iş birliği yaptığını duyurdu. Anlaşmaya göre, Fireblocks’taki kurumsal kullanıcılar artık NEAR Protocol ile hızlı ve düşük maliyetli Proof-of-Stake'e (PoS) güvenli bir şekilde erişebilecek.

NEAR, Fireblocks ile Ortaklık Kuruyor

Fireblocks’un NEAR ile yaptığı bu yeni iş birliği, kurumsal kullanıcıların artık NEAR Protocol’ün Sharded Proof of Stake Blockchain ağına güvenli bir şekilde erişmelerini sağlayacak.
NEAR, ortaklıkla birlikte 1.300’den fazla Fireblocks kullanıcısının ekosistemine erişmesine izin vereceğini de açıkladı.
Ayrıca anlaşmadaki diğer ortaklar arasında bankalar, riskten korunma fonları ve finansal kurumlar bulunuyor. Duyuruya göre Fireblocks, 3 trilyon doların üzerinde güvenli transfer sistemi oluşturuyor.
Fireblocks CEO’su Michael Shaulov, Blockchain ekosisteminde DeFi’ye erişme konusundaki kurumsal iştahın artacağını söyledi. Yeni entegrasyonun Fireblocks’un blockchain ağını genişletmesini sağlayacağını da sözlerine ekledi. 

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video