Mart 27, 2023
İstanbul/Turkey
Kripto Para

Microsoft’TAN DİKKAT ÇEKEN HAMLE

Microsoft

Teknoloji devi Microsoft’un internet servis sağlayıcısı Microsoft Edge’in yeni sürümüne çok fonksiyonlu bir kripto para cüzdanı ekleyeceği öne sürüldü.

Yazılım araştırmacısı olan Albacore yakın tarihli bir sosyal medya gönderisinde, Microsoft’un Edge tarayıcısına kripto para cüzdanı entegre edeceğini ve bununla bağlantılı bir kod fark ettiğini iddia etti. Araştırmacı tarafından paylaşılan arayüz görsellerinde, Microsoft’un tarayıcısındaki Coinbase ve MoonPay entegrasyonu dikkat çekti.
Bir süredir blokzinciri entegrasyonuna dair sinyaller veren Microsoft Edge’in tarayıcısının detaylarında, bir kripto cüzdanından beklenebilecek birçok özelliğin yer aldığı görülüyor. Ayrıca bu cüzdanın içinde toplam varlık değerini görme, NFT ve stablecoin saklama, kripto para transferi, Ethereum (ETH) test ağlarında işlem yapma ve ağ ile ilgili haberlerin bulunduğu araştırma bölümü gibi seçenekler de bulunuyor.
Edge ekibinin geliştirdiği bu test aşamasındaki tarayıcının Opera ve Brave‘in kripto cüzdanlarıyla olan arayüz benzerliği dikkat çekiyor.
Paylaşıma göre henüz söz konusu tarayıcı cüzdanı kullanıcıların erişimine açık olmasa da ürünün detaylı iskeleti ekip tarafından hazırlanmış bulunuyor. Microsoft Edge geliştiricileri tarafından tarayıcının ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir detay henüz paylaşılmadı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video