Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

KRIPTO CUMA MI? DEVELOPER CUMA MI?

Cuma

Kripto Cuma bu hafta her zamankinden daha renkliydi.

Her hafta Altcointurk Base’te düzenlenen #KriptoCuma, bu hafta Superteam Türkiye ekibinin katkısıyla ekosistemde yer alan developer'lar tarafından adeta kuşatıldı. Etkinlik süresince Web3 dünyasında dikkat çeken fırsatlar ve geliştiricilik konularında keyifli sohbetler gerçekleşti.
Ekosistemin değerli isimlerinden İsmail Hakkı Polat, Uygun Bodur ve Enes Özkan ile bir araya gelinen etkinlikte Web3 teknolojisi ve kripto dünyasındaki gelişmeler hakkında konuşuldu. Kripto Cuma’nın Developer Cuma’ya dönüştüğü etkinlik, Web3 dünyasına ilgi duyanlar ve yazılım alanında kendini geliştirmek isteyenler için bir fırsat haline geldi.
Üniversite kulüplerinden birçok öğrencinin de katıldığı bu etkinlikte öğrenciler, değerli konuşmacıların ve ekosistemde yer alan değerli yazılımcıların tecrübelerinden ve bilgi birikimlerinden faydalandı. Etkinlik, Web3 dünyasında yer almak ve yeni fırsatları keşfetmek isteyen herkese yol gösterici oldu.
Gecenin ilerleyen saatlerinde Superteam Türkiye ekibinin hazırladığı Kahoot! yarışması düzenlendi ve ilk 3 kazanan ödül kazandı.
2018 yılından beri Altcointurk tarafından düzenlenen Kripto Cuma etkinliği Web3, blok zinciri ve kripto dünyasında yer alan herkese açık bir etkinlik. Bu ekosisteme gönül vermiş kişilerin her cuma bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduğu, network edindiği ve kripto paralar hakkında konuştuğu bu etkinliğe katılmak isterseniz Altcointurk’ü Twitter ve diğer sosyal medya ağlarından takip edebilirsiniz.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video