Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

GALA GAMES YÜKSELDİ

Gala
Blockchain tabanlı metaverse oyun kriptosu Gala Games (GALA), genç kullanıcılar arasında kripto oyunlarına artan ilginin ortasında Cuma günü %19’dan fazla yükseldi. Bu süreçte işlem hacmi de %5’in üzerinde arttı. Metaverse coin projeleri, metaverse’ün ortaya çıkmasıyla birlikte segmentte yüksek büyüme potansiyeli gördükleri için son zamanlarda genç nesil yatırımcılardan artan ilgi görüyor.

GALA GAMES (GALA) NEDİR?

Gala Games, oyunların kontrollerini oyunculara geri vermeyi amaçlayan bir topluluk odaklı platform. Proje kendini şunlarla ifade ediyor: "Gerçekten oynamak isteyeceğiniz Blockchain oyunları."
Gala, oyunculara oyunların kontrolünü ve oyun içi varlıkları Blockchain teknolojisi aracılığıyla sunarak yaratıcı düşünceyi oyuna yeniden dahil etmeye odaklanır. Oyuncular NFT’lere sahip olabilir ve oyunları platformun ekosistemiyle yönetebilir. Belirli oyunlar için NFT satın almanın yanı sıra, kendi yardımcı programı token’i olan GALA’yı kullanır. 2019’daki lansmanından bu yana Gala Games, yaklaşık 1,3 milyon aktif kullanıcı ve 25.000’den fazla NFT satılarak önemli ölçüde büyüdü.

METAVERSE COİN NEDEN YÜKSELİYOR?

Son rallisini birkaç faktör tetiklemiş olabilir. 9 Şubat’ta şirket, hayranlarını platforma getirmek için müzisyen Snoop Dogg ile ortaklık yaptığını söyledi. Snoop Dogg’un yeni albümü BODR (Bacc on Death Row), Gala Music mağazasında NFT’lerin Stash Box’ı olarak blok zincirinde yayınlandı.
Ayrıca Gala Games, Cuma günü AMC’nin The Walking Dead: Empires oyunu için crafting istasyonlarını düşürmeye başlayacağını açıkladı. İlk iki üretim istasyonu: The Lab ve Forge, artık oyunun sınırlı tedarikinde mevcut. Oyuncular, farklı türde zanaat istasyonlarında çeşitli faydalı araçlar ve gereçler yaratabilecek ve geliştirebilecekler. Bu nedenle kullanıcılar, platformdan yapılan son duyurunun etrafındaki hype’a katılmış olabilir.
GALA token, 25 Şubat günü saat %19.42 artışla 19.42 dolara ulaşırken, günlük hacmi %5.88 artışla 1.76 milyar dolara yükseldi. Metaverse coin, 1,7 milyar dolar piyasa değerine sahip ve tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 8,35 milyar dolar. Mevcut seviyelerde 0.25 civarında işlem görüyor.

KAYNAK

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video