Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

CELSIUS NETWORK’TE İŞLEMLER DURDURULDU

Celsius

Kripto para birimleri tepetaklak olurken, en büyük kripto para fonlama şirketlerinden olan Celsius Network tüm işlemlerini durdurduğunu açıkladı. CEL bir günde yüzde 70 değer kaybetti.

En büyük hacimli kripto para birimi Bitcoin son 24 saatte yüzde 7,5 değer kaybederken, 24 bin 560 bin dolara kadar geriledi. Ethereum'un haftalık kaybı ise yüzde 30'u buldu. Kripto para piyasasında sert satış dalgasının önünün alınamaması üzerine en büyük kripto para fonlama şirketlerinden olan Celsius Network tüm işlemlerini durdurduğunu açıkladı. 
Celsius Network’ın internet sitesinde yapılan açıklamada, 'sıra dışı pazar koşulları' nedeniyle para çekme, takas ve transferlerin geçici olarak durdurulduğu duyuruldu. Durdurma adımının, Celsius'u zaman içinde yükümlülüklerini yerine getirmesine yönelik daha iyi bir konuma ulaştırmak için atıldığı öne sürüldü. Kullanıcıların geçici durdurma döneminde ödül kazanmaya devam edecekleri ifade edildi.
Celsius’un kendi tokeni olan CEL, son 24 saat içinde 0.48 dolardan yüzde 70’ten fazla düşüşle 0.14 dolar seviyesine kadar geriledi.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

Celsius Network, Bitcoin kredisi arayan kişilerin Bitcoin borç verenlerle buluştuğu yerdir. Her iki tarafa da yardımcı olmak için tasarlanan Celsius Network, Bitcoin varlıklarını ödünç veren yatırımcıların kazançlı faiz kazanabilecekleri bir ekosistem yaratır. Özetle, Celsius Network, blockchain tabanlı bir kripto para ödünç verme platformudur. 2017 yılından bu yana hizmet veriyor. 17 Mayıs itibarıyla şirket, ağı üzerinde toplam 8,2 milyar dolarlık kredi verildiğini duyurmuştu.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video