Mart 3, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

Bitget TÜRKİYE, ANINDA NAKİT DÖNÜŞÜMÜNÜ BAŞLATIYOR

dönüşüm

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bitget’in Türkiye ayağı bitgettr.com, platformunda USDT ve BTC’ye anında Lira dönüşümü kullanımını etkinleştirdi. Türkiye’deki kullanıcılar nakit dönüşüm özelliği sayesinde anında dönüşüm için kullanılabilen banka havaleleri ve farklı ödeme yöntemleri aracılığıyla TL yatırabilecek.

Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, Türk Lirası anında dönüşüm özelliği entegrasyonu için şunları anlattı: “Kitlesel benimsemeyi hızlandırmak amacıyla kripto para alım satımını kolaylaştıran yöntemlerini sunmayı hedefliyoruz. Bitget’te ürünlerimizi kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun şekilde geliştiriyoruz. Anında nakit dönüşüm özelliğinin eklenmesi, Türkiye’deki yerel kripto ürünlerini sunma planlarımızla birlikte uyumlu bir şekilde entegre edildi.”

Kullanıcılar artık Bitget hesaplarına lira kullanarak para ekleyebilecek. Eklenen bakiye, kripto para birimlerini anında alıp satmak, TL bakiyesini ve dijital para varlıklarını verimli bir şekilde değiştirmek için kullanılabilecek.

KAYNAK

Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video