Mayıs 29, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

BINANCE’TE KOMİSYONSUZ BITCOIN DÖNEMİ

Bitcoin

Beşinci yılını kutlayan kripto para borsası Binance, Bitcoin ile yapılacak belirli işlem çiftlerinde komisyonu sıfırlama kararı aldı. Toplamda 13 işlem çifti yer alıyor. 

Kripto para dünyasının en büyük borsası durumundaki Binance, beşinci yılına özel dikkat çekici bir kampanya başlatıyor. Sadece Bitcoin içeren işlem çiftlerinde komisyon oranı belirli bir süre sıfırlanıyor.

Sıfır komisyonlu Bitcoin ticareti

Yapılan duyuruya göre 08/07/2022 günü saat 17.00'den (TSİ) itibaren BTC spot işlem çiftleri için sıfır komisyonlu alım-satım dönemi başlıyor. Sıfır komisyonlu alım-satım BTC/AUD, BTC/BIDR, BTC/BRL, BTC/BUSD, BTC/EUR, BTC/GBP, BTC/RUB, BTC/TRY, BTC/TUSD, BTC/UAH, BTC/USDC, BTC/USDP ve BTC/USDT işlem çiftlerinde geçerli.
Tüm kullanıcılar 13 BTC spot alım-satım çiftinin her birinde sıfır piyasa yapıcı ve piyasa alıcı komisyonunu tecrübe edebilecekler. VIP kullanıcıları için: Alım-Satım Komisyonu Seviyesi açısından, bu 13 BTC spot alım-satım çiftinin 30 günlük hacim hesaplaması etkilenmeyecek. Yine Spot Likidite Sağlayıcı Programı için bu 13 BTC spot alım-satım çiftinin piyasa yapıcı hacmi hesaplaması etkilenmeyecek.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video