Haziran 13, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Futbol Kripto Para

BINANCE, LAZIO İLE NFT MAÇ BİLETİ SATIŞINA HAZIRLANIYOR

Lazio

Dünyanın en hacimli kripto para borsası Binance, İtalyan futbol takımı S.S. Lazio ile yaptığı anlaşma sonucunda NFT olarak maç bileti satışına başlayacaklarını duyurdu.

Lider kripto para borsası Binance, spor kulüpleri ile olan ortak çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Yapılan anlaşmaya göre Binance, 2022/2023 sezonunda Lazio takımı için NFT biletleri sunmaya başlayacak. Bu karar, Brezilya futbol takımı Santos FC, Portekiz kulübü FC Porto ve BWT Alpine F1 yarış takımının ardından Binance Fan Token adı altında yapılan 4. uluslar arası spor kulübü işbirliği anlamına geliyor.
Yapılan anlaşmaya göre maç erişiminin ötesinde avantajlar sunan NFT biletleri, taraftarlara Lazio mağazalarında ve Avrupa Ligi maçlarında indirim sağlayacak. Bu ayrıcalıklı sistem maç günlerinde Lazio Stadio Olimpico stadına daha hızlı erişim, Lazio taraftar token hediyeleri ve diğer benzersiz deneyimleri Lazio destekçilerine sunacak.
Lazio’nun tüm iç saha maçlarında geçerli olacak bu NFT bileti, Binance hesabı olan kombine bilet sahipleri tarafından ücretsiz olarak talep edebilecek. Lazio kulübü blockchain teknolojisinin sağladığı güvenlik sayesinde, özellikle karaborsacılar ve yeniden bilet satış dolandırıcılıklarının önüne geçmeyi amaçlıyor.
2021 yılının ekim ayında piyasalara sürülen S.S Lazio Fan Token, yazının kaleme alındığı esnada 2,40 dolardan Binance borsası üzerinde işlem görüyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video