Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

BINANCE: BUTONA EN SON BAS 1 BITCOIN (BTC) KAZAN

Binance

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance, yaşadığı tüm zorluklara rağmen kullanıcılarının ilgisini iyi yönde çekmeye devam ediyor. Binance bundan yaklaşık 1 yıl önce başlattığı ve sonrasında durdurduğu “Bitcoin Button” oyununu yeniden kullanıcıları ile buluşturuyor. Tabii ki oyuna katılabilmek için Binance’e kayıt olmanız gerekiyor. Bu linki kullanarak hızlıca kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin Button Nedir? 

Aslında mantık çok basit: Bir buton var ve bu botona en son basan 1 Bitcoin ödül kazanıyor. Yapılan açıklamalara göre Bitcoin Button Oyunu, zamanlayıcı sona ermeden önce Bitcoin Düğmesine tıklayan son kişinin 1 Bitcoin (BTC) kazanacağı bir strateji oyunu. Oyun, kayıtlı oyuncu sayısı 50.000’e ulaştığında başlıyor ve 60 saniyelik zamanlayıcı geri saymaya başlıyor. Zamanlayıcı sona ermeden önce istediğiniz zaman Bitcoin Düğmesine tıklayabilirsiniz, ancak birisi tıkladığında, 60 saniye baştan başlıyor. Yani amaç aslında 60 saniye içinde son saniyelerde butona tıklayan ve sizden sonra tıklayan olmaması.  
12 Haziran tarihinden itibaren tüm Binance kullanıcıları oyuna katılabilir. Bitcoin Butonu Fakat küçük bir ayrıntı söz konusu: Tıklamak için yalnızca bir hakkınız bulunuyor. 

Butona 1’den Fazla Tıklama Hakkı Kazanabilirsiniz! 

Binance bu sefer kullanıcılara birden fazla katılım hakkı sunmak için bazı görevler getirmiş. Örneğin Know Your Customer  (KYC) tamamlamasını yapan kullanıcılar ek 1 kez daha katılım hakkı kazanıyor. 
Buna ek olarak 1 arkadaşını davet eden ve KYC tamamlamasını yapmasını sağlayan kullanıcılar ek 1 hak daha kazanıyor. Ayrıca “Topluluk Bulmacaları”nı çözerek de 1 ekstra hak kazanabilirsiniz.  
Öte yandan Binance, sosyal medya paylaşımları yoluyla da ödüller dağıtıyor. Etkinlik ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. 

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video