Aralık 8, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Kripto Para

BERENBERG’TEN COINBASE EARN RAPORU

Berenberg

Yatırım bankası Berenberg’in pazartesi günü yayımladığı araştırma raporuna göre Coinbase (COIN), cuma günü piyasa kapanışından sonra kripto borsasının staking tekliflerinin menkul kıymet olduğunu iddia eden 10 eyaletten dördünde perakende staking hizmetlerini askıya aldı.

Geçen hafta ABD Bölge Mahkemesi Ripple'ın XRP token'ını başlı başına bir menkul kıymet olarak tanımlamasa da XRP'nin belirli işlemlerde menkul kıymet olarak sınıflandırılabileceğini belirtti.
Mark Palmer liderliğindeki analistler, "Coinbase Earn" adlı ürünün COIN'in perakende müşterilerine staking ödülleri sunduğunu ve bu bağlamda menkul kıymet olarak tanımlanmaya karşı savunmasız olduğunu söyledi.
Berenberg, staking konusunun ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) Coinbase'e karşı açtığı davada tartışma yaratan konular arasında yer aldığını vurguladı.
Raporda, “Mevzubahis 10 eyaletten herhangi birinin ya da tümünün programın menkul kıymet sunmayı kolaylaştırdığını doğrulaması durumunda komisyonun argümanları destek kazanır” ifadeleri yer aldı.
Alman yatırım bankası, Coinbase hisseleri için 39 dolarlık bir fiyat tahmininde bulunuyor. Hisse senedi pazartesi günü 105,55 dolardan kapandı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video