Şubat 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

YILIN EN İYİSİ OLACAĞI DÜŞÜNÜLEN 5 PFP NFT

PFP

Değiştirilemez tokenler (NFT’ler) bir süredir patlama yapmış durumda ve işte, bu yıl dikkat edilmesi gereken en iyi 5 PFP NFT avatarı.

Değiştirilemez token'lerin (NFT) kanıtı için resimler olarak da bilinen PFP NFT'leri, NFT satışlarında sürekli olarak önceki rekorları aşıyor. Kripto dünyasında, üretken sanat avatar projeleri 2021-2022 yıllarında muazzam bir patlama yaşadı. Herkes metaverse'ü deneyimlemek istediğine ve kendilerini temsil etmek için kişiselleştirilmiş avatarlara ihtiyaç duyduğuna göre, neden profil resmi için NFT'ler basmıyorsunuz? (PFP)

İşte 2023’te dikkat edilecek en iyi 5 PFP NFT avatarı:

1. Metakrew

Metakrew, Meta anahtarı NFT koleksiyonunu oluşturan aynı grup tarafından oluşturuldu. Şu anda, bu NFT avatarları bu listedeki en ucuz olanlardır. Şu anda sadece profil resimleri olsalar da, projenin asıl amacı tüm dijital dünyalara özgürce erişebilen 3D avatarlar geliştirmekti.

2. Yuga Labs

Yuga Labs, NFT'lerinden birine sahip olan herkese, yeni oyunu ve dijital dünyası Otherside piyasaya sürüldüğünde platforma erişim sağlayacak. Aşağıdaki liste, Yuga'ya ait beş koleksiyon içermektedir ve bunların her biri Otherside'a açılan bir kapı görevi görmenin yanı sıra değerli ve kullanışlıdır.
Yuga
Bored Ape Yacht Club
Mutant Ape Yacht Club
Bored Ape Kennel Club
CryptoPunks
Meebits

3. CryptoAvatars

CryptoAvatars, kişiselleştirilmiş NFT avatarları yapan bir şirkettir. Bunu başarmak için diğer kreatifler, sanatçılar ve topluluklarla birlikte çalışırlar. CryptoAvatars'ın arkasındaki grup Polygonal Mind, 3D stili Bored Ape Yacht Club NFT'lerini yarattı. Maymunlara ve 2021 sürümlerinin Web3 piyasası üzerindeki muazzam etkisine herkes aşinadır.

4. World of Women

World of Women projesi tanıtılmadan önce, NFT alanına maymunlar, kediler, iskeletler, kara kurbağaları ve diğer hayvanlara dayanan kurgusal karakterler hakimdi. Yam Karkai, projenin baş tasarımcısı ve bu üst düzey NFT girişimini bir kadın tarafından yönetilen ilk girişim yapıyor. NFT avatarlarının piyasaya sürülmesinden sonra piyasa, canlı ve renkli kadın PFP'lerden yoksun kaldı.

5. Ready Player Me

Avatarlar, Ready Player Me platformu kullanılarak uygulamalara ve oyunlara hızlı ve kolay bir şekilde eklenebilir. Açık ve birlikte çalışabilir dijital dünyalardan oluşan geniş bir metaverse oluşturmak istiyorlar. Sonuç olarak, Ready Player Me kullanıcılarının hem kendi platformlarıyla hem de diğerleriyle çalışan NFT'leri satın almaları ve bunlara erişmeleri için bir yöntem geliştirdiler.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video