Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

WARNER BROS, NFT İÇİN NIFTY İLE EL ELE VERDİ

Nifty

Warner Bros., Nifty ile birlikte NFT işbirliğini duyurdu. Warner Bros., Looney Tunes’un 80. yıl dönümünü kutlamak için NFT koleksiyonu başlatmaya karar verdi. Bu Looney Tunes NFT’leri, son zamanlarda yükselişte olan NFT dünyasına yeni bir katkı sunabilir.

Nifty ile olan bu ortaklık bu ayın sonunda sona erecek. Warner Bros., “Looney Tunes: What’s Up Block?” başlıklı hikaye tabanlı, değiştirilemez token koleksiyonu sergileyerek NFT’leri öne çıkarmak istiyor. Bu, Tweety karakterinin 80. yıldönümünü kutlayacak olan hikayeyi kapsayan özel bir Looney Tunes hikayesini canlandıracak. 

Oyuncular NFT’leri toplayabilecek ve çeşitli etkinliklere katılabilecek ve aynı zamanda yeni ve özel ödüller kazanabilecekler.
Looney Tunes, markanın popülaritesi sayesinde birçok müşteriyi de çekebilir. Seri, benzer animasyon film serilerinin bir hatırası olarak bir araya getirilerek müşterileri bir hafıza yolculuğuna çıkaracak. Diğer animasyonlar arasında Porky Pig, Bugs Bunny, Daffy Duck, Marvin de Martian, Tasmanian Devil, Sylvester ve Road Runner yer alıyor.

Ödüller de Sunulacak

NFT’ler ödüller ve özel avantajlarla gelecek. Looney Tunes ürünlerine özel erişim ve ayrıca sanal buluşmalara erişim de dahil olacak. Kullanıcılara özel içeriğe ve NFT müzayedelerine erişim hakkı verilecek.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video