Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

VOLODIMIR ZELENSKI’NIN NFT’Sİ YAPILACAK

zelenski

Amerikalı sanatçı Tristan Eaton, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski’yi dijital dünyaya taşıyor. Zelenski için NFT hazırlayan sanatçı, Sean Penn’in başlattığı kampanya için bağış toplamak istiyor.

Rusya saldırısı altındaki Ukrayna için tüm dünyaya yardım çağrısında bulunan Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenski, dijital dünyadan da destek geldi. Amerikalı sokak sanatçısı ve grafik tasarımcısı Tristan Eaton, Zelenski'nin NFT'sini yaratarak ülke için yürütülen bağış kampanyasına katkıda bulunacak.
Ukrayna-Rusya savaşı sürecinde sesini sık sık yükselten Amerikalı oyuncu Sean Penn, CORE (Community Organized Relief Effort) adında bir kampanya başlattı. Kampanyaya katkı sağlamak isteyen Eateon, OpenSea'de 500 adet dijital sanat eserini satışa çıkaracak.
Tristan Eaton
Tristan Eaton

UKRAYNA ZAFERİ İÇİN

"Tüm dünya gibi ben de Ukrayna'da yaşananlar için çok üzgünüm" ifadesini kullanan Amerikalı sanatçı, Ukraynalıların cesaretini bu sanat eseriyle göstermek istediğini belirtti. Sanatçının NFT'si Ukrayna Devlet Başkanı'nı bir savaşçı olarak gösteriyor. 'Ukrayna Zaferi' yazısının da bulunduğu NFT görseli, Zelenski'nin portresini ve ülkenin bayrak renkleri mavi ve sarıyı öne çıkarıyor. 

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video