Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

TWITCH YAYINCISI xQc NFT’Yİ REDDETTİ

xQc
xQc kullanıcı adlı popüler Twitch yayıncısı Felix Lengyel, canlı yayını sırasında kendisine "astronomik" bir fiyat ile NFT sponsorluk anlaşması teklif edildiğini söyledi. Teklife olumsuz yanıt veren yayıncı, "onlara hayır demek daha eğlenceliydi" dedi.

Twitch yayıncısı xQc, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir canlı yayında kendisine sunulan astronomik fiyatlı NFT sponsorluk anlaşması hakkında konuştu. Yayıncı, NFT şirketinin milyon dolarlık teklifini inanılmaz derecede kazançlı bulduğunu söylese de teklifi reddettiğini açıkladı.

xQc MİLYON DOLARLIK TEKLİFİ GERİ ÇEVİRDİ

Twitch'in en çok izlenen yayıncılarından olan xQc, bir canlı yayınında NFT şirketinden 1,2 milyon dolar değerinde sponsorluk teklifi aldığını açıkladı. Yayıncı, gelen teklif hakkında fazla detay vermese de neden geri çevirdiğini izleyicileriyle paylaştı.
Ekim 2021 tarihinde Twitch yayıncılarının kazançları sızdırıldıktan sonra xQc'nin Twitch'te en çok kazanan bireysel yayıncı olduğu ortaya çıktı. Kendisine sunulan 1,2 milyon değerindeki NFT sponsorluk teklifini geri çeviren xQc, "Bugün delice, kesinlikle çılgın bir NFT sponsoru teklifi aldım. Miktarlar astronomikti. Onlara 'hayır' demek daha eğlenceliydi." ifadelerine yer verdi.

Twitter
Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video