Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

SLOVENYA SEASIDE RESORT, NFT İLE TANITILACAK

Slovenya

Bitcoin dostu olarak bilinen Slovenya, bu kez yaz turizmini desteklemek için NFT’leri tanıtım kampanyalarına dahil ediyor.

Ülkenin tatil beldesi olarak öne çıkan Portorož, NFT'ler ile ziyaretçilerin sadakatini kazanmayı hedefliyor. Bu tanıtım kampanyalarına katılan otellerden biri de Portorož'daki Seaside Resort.
Slovenya Turizm Kurulu, geçen ay "sLOVENia NFT" isimli bir NFT koleksiyonu yayınlamıştı. Şimdi ise tatil beldesi Portorož, ülkenin NFT'ye sahip ilk tatil lokasyonu haline geldi. Yerel basında çıkan haberlere göre, girişimin ana amacı sahil kasabasını ilerici, dijital ve sürdürülebilir destinasyonlar olarak sergilemek.
Konuya ilişkin konuşan Portorož Turist Derneği direktörü Alexander Valentin, "Gelecek nesiller için yeni bir pazar olacak olan metaverse kapısı açılıyor" dedi.
Şimdi gelelim NFT kampanyasının detaylarına...
Koleksiyonun ismi "Destinasyonlar NFT'leri". Bu koleksiyon ile ziyaretçilerin sadakatini kazanmak hedeflenecek.
Turistler, üç aktivite gerçekleştirdiklerinde üç farklı koleksiyondan üç NFT toplayabilecek.
Bu aktivitelerden biri ödül oyununa katılmak. Bir diğeri haber bültenine abone olmak. Sonuncusu ise tesisin hesabıyla Instagram'da paylaşım yapmak.
Belde, sadece NFT ile kripto dünyasına adım atmıyor. Sosyal medya tanıtım faaliyetlerini de artırmak istiyor. Bunun için şimdiden TikTok'ta hesap açıldı bile.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video