Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

SILVERLINE’NIN NFT ÜRÜNÜ LIGHTLINE CUBE SATIŞA ÇIKTI

Silverline

Silverline, Blatform ile ortaklık kurarak NFT sektörünün ilk davlumbaz NFT’sini piyasaya sürdü.

Blockchain sektörü Bitcoin'in de etkisi ile 2008'den bu yana aktif olarak hayatımızın bir parçası hâline gelmeye devam diyor. Bu parçalardan birisi de şüphesiz NFT'ler. Gün geçtikçe popülaritesini artıran sektörde hızla yeni ürünler piyasaya sürülmeye devam ediyor. Son olarak beyaz eşya ve ankastre üreticisi Silverline, Blatform ile ortaklaşa bir NFT projesi gerçekleştirdi. Şirket, sektörün ilk davlumbaz NFT'sini piyasaya sürdü.
Digifinex platformunda 500 dolar ile satışa sunulan NFT, şirketin gelecek vizyonunun bir sinyali olarak olarak tanıtılırken, Silverline CEO’su Mustafa Laçin “gelecek için önemli bir adım attık” dedi.
Laçin, gelecekteki dijital dönüşüme hazır olmayı hedeflediklerini belirtirken şu detayları kaydetti:
“Teknolojiyi odağımıza alarak tasarladığımız ürünlerimizle 150'den fazla uluslararası ödül aldık. Aynı başarıları dijital dünyaya da taşımak için yola çıktık. İlk NFT'mizi küresel olarak oluşturmak ve yönetmek için son teknoloji ve kullanıcı dostu NFT platformunu geliştiren Blatform ile proje ortaklığına imza attık. Önümüzdeki süreçlerde NFT’lerin tüketicilere yönelik dijital temas ve deneyim aracına dönüşeceğine inanıyoruz"
Son olarak şirketin 60’dan fazla ürününü 1 yıl içinde metaverse'e taşımayı planladığını da belirtelim.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video