Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

REDDIT, AVATAR ODAKLI NFT PAZAR YERİNİ DUYURDU

Reddit

Reddit, NFT tabanlı bir Avatar pazar yerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Kullanıcılar, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapabilecek.

Twitter'dan sonra Reddit'in de NFT Profil resmi özelliğine odaklandığını sizlere aktarmıştık. Kullanıcılar ilk etapta Reddit'in NFT koleksiyonu CryptoSnoos NFT'lerini profil resmi olarak kullanabiliyordu. Şirket, NFT profil resmi özelliğini tüm NFT'ler için genişletme kararı almıştı.
Şirket, şimdi de NFT tabanlı bir Avatar pazar yerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Pazar yeri sayesinde kullanıcılar, sabit fiyatlarla blok zincir tabanlı profil resimleri satın alabilecek. Ayrıca pazar yerinde alışveriş yapabilmek için kripto cüzdanınızı platforma bağlamanıza gerek kalmayacak. Kullanıcılar, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapabilecek. 
Reddit, koleksiyonlar kapsamında 90 farklı tasarım sunuyor. Erken aşamada satışa çıkacak NFT sayısı ise on binleri bulacak. Sınırlı sayıda satışa sunulacak NFT'leri sahiplenen kullanıcılar, NFT'leri Reddit'te avatar olarak kullanmanın yanı sıra lisans haklarına da sahip olacak. 
Reddit, proje kapsamında NFT'lerin mint edilmesi için Polygon ile iş birliği yapıyor. Mint ettiğiniz NFT'leri yönetmek ve barındırmak için Reddit'in blockchain cüzdanı Vault'u kullanabildiğinizi de ekleyelim. NFT'ler 9.99 dolar, 24.99 dolar, 49.99 dolar, 74.99 dolar veya 99.99 dolardan satışa sunulacak. Sadece davetle üye kabul eden r/CollectibleAvatars üyeleri, öncelikli olarak NFT avatarları görme şansı elde ediyor. 

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video