Mart 5, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

PORSCHE, YENİ NFT KOLEKSİYONUNU DUYURDU

Porsche

Lüks otomobil markası Porsche, yeni NFT koleksiyonunu duyurdu ve işte heyecanla beklenen koleksiyonun sunduğu fırsatlar:

Dünya dijitalleşmeye devam ederken, lüks markalar da hizmetlerini Web3 üzerinden sunmaya devam etti. Porsche bu konuda müşterilerine hizmet vermeye devam eden öncü isimlerden biri olmuştur. Şirket, Kasım 2022'de yaptığı açıklamada, bu rekabette başka hiçbir büyük ismin gerisinde kalmamak için çabalarını artıracağını söyledi.
Duyuru, söz konusu şirketin yaklaşık 7.500 özelleştirilebilir token'li araç için değiştirilemez token'leri açıklayacağını söyledi. Duyuru ayrıca, kullanıcıların performans ve görünümle ilgili olarak otomobilin farklı özelliklerini özelleştirebileceklerini de ekledi.
İşte Porsche'nin en son NFT koleksiyonuna ve piyasa büyümesi için getirdiği fırsatlara kısa bir genel bakış.

Porsche’nin Yeni NFT Koleksiyonu

Sözünü tutan Porsche, duyurulan NFT koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sundu. Tasarımın sorumluluğu, ünlü bir tasarımcı ve 3D sanatçısı olan Patrick Vogel'e verildi. NFT sanat eserleri, ünlü Porsche 911 modelini göz önünde bulundurmak için hazırlanacak. Ayrıca kaynaklara göre bu otomobiller için oyun entegrasyonları da yapılıyor. Kişiler eylemin ilk aşamasına katıldıktan sonra aynı gün saat 16.00'da basım süreci başlayacak.
NFT toplama süreci dört aşamada tamamlanacaktır. Bunların her biri bir dalga olarak adlandırıldı ve müşteriler için farklı adımları olacak. Her NFT'nin premium fiyatı 0,911 Ethereum'dur (ETH). Bu NFT'lerden yararlanmanın dört adımı aşağıda verilmiştir:
· 1. Dalga: POAP'ı tutun, NFT ile ortak olun ve Porsche NFT web sitesine kaydolun
· 2. Dalga: Bir ortak NFT'ye sahip olmak ve bunu şirketin NFT web sitesine kaydetmek
· 3. Dalga: Bir Porsche POAP sahibi olmak ve Porsche web sitesine kaydolmak
· 4. Dalga: Porsche'nin NFT web sitesine kaydolun
Yatırımcılar, NFT girişiminin bir parçası olduklarından, Pioneers Circle bir üyesi olabilecekler. Böylece çeşitli imkanlardan yararlanma imkanına sahip olacaklardır. Bunlar arasında Web3 geleceğinin birlikte oluşturulması, sınırlı sayıda üretilen ürünlere erişim, sanatçıların benzersiz eserlerine erişim vb. yer alır.

Yatırımcılar İçin Fırsatlar

Yatırımcılar, Porsche'nin NFT sürücüsünün yatırımcılar için yarattığı çeşitli fırsatlardan yararlanacak. Kullanıcılar, kendi son görünümlerini ve NFT tasarımını oluşturma seçeneğine sahip olacak. Her bir Porsche NFT, onu kendi tercihlerine göre özelleştirebilecek olan katılımcılar için boş bir sayfa olacaktır. Üç olası seçenek arasından seçim yaparak tercih ettikleri NFT'yi geliştirebilirler. Bunlar aşağıdakileri içerir.
Verim
Miras
Yaşam tarzı
Dahası, özelleştirmenin birden çok yönü olacaktır. Bunlar, özelleştirilmiş plakaları, tasarımları, renkleri vb. içerir. Buna ek olarak, 150.000'den fazla olası tasarım kombinasyonu vardır. Sonunda, süreç tamamlandığında, sahipler 2D NFT'lerinin 3D versiyonunu talep edebilecekler. Yeni NFT sürücüsü, kullanıcılara bir özgürlük duygusu verir ve kendi tarzlarını seçmelerine olanak tanır. Vogel, iş birliğine açık olması ve yenilikçi tasarımlar yaratması nedeniyle bu iş için seçilmiştir.

Tamamen Dijital Ortamda Çalışmak

Web3 tamamen yaklaşan teknoloji ve kullanıcılar için açıklık ile ilgilidir. Verdiği özgürlük duygusu ve yarattığı fırsatlar, ona gelecek denmesinin nedenidir. Mevcut girişim, şirketin dijital dünyadaki yerini alması için ilk adım olsa da, daha fazla fırsat yaratacaktır. Şirket, NFT sürücüsünü kullanarak tedarik zincirini Web3 aracılığıyla dönüştürebilecek. İlk adım, şirketin önemli bir şekilde gelişmesine yardımcı olacaktır.

Sonuç

Lüks otomobil şirketi Porsche, NFT programını başlattığını duyurdu. İlk Web3 girişiminde şirket, 'gerçek' muadillerini yakında getirecek olan NFT'lerin lansmanını duyurdu. Müşteriler, kendilerini ifade etme özgürlüğüne sahip olmalarına yardımcı olacak kendi tasarımlarını yaratabilecekler. Bu NFT'ler, müşterilerin kullanımına 0,911 Ethereum (ETH) standart fiyatından sunulacaktır.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video