Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

NFT’LERİNİZİ GTA5 VE MINECRAFT SUNUCULARINA GETİREBİLİRSİNİZ

Minecraft

Metaverse oyunlarının devam eden gelişimi ile hem MyMetaverse hem de Enjin ( ENJ ), Grand Theft Auto V ve Minecraft oyun sunucularında  oynanabilecek.

Genel olarak video oyunlarının ve metaverse oyunlarının devam eden gelişimi ile hem MyMetaverse hem de Enjin ( ENJ ), Grand Theft Auto V ve Minecraft oyun sunucularında  oynanabilir, değiştirilemez jetonlar (NFT'ler) sunduklarını duyurdular.

Artık NFT’lerinizi Grand Theft Auto V ve Minecraft sunucularına getirebilirsiniz!

Polkadot ( DOT ) üzerine kurulu bir NFT parachain olan Efinity'de basılan ilk NFT koleksiyonu, VentureBeat tarafından 14 Eylül'de yayınlanan bir rapora göre MyMetaverse “MetaHome” NFT koleksiyonudur.
MyMetaverse'e göre, bu ilk oyun içi NFT'ler, oyuncuların birbirleri için barındırdıkları Minecraft ve GTA5 sunucuları da dahil olmak üzere MyMeteverse'ün tüm oyun paketinde kullanılabilir. Ayrıca MyMetaverse, lansman tamamlandıktan sonra NFT'lerin her birinin üç ayrı oyunda benzersiz bir amaca hizmet edeceğini söyledi.
“NFT'ler Efinity'de basıldı ve MyMetaverse Grand Theft Auto ve Minecraft oyun sunucularına dahil edilebilir. Bir MyMetaverse Grand Theft Auto (GTA) 5 sunucusu olan Infinity Auto'da, nadir bir araç şeklini alırlar; Bir MyMetaverse Minecraft sunucusu olan Survival Infinity'de özel bir kılıç haline geliyorlar. Video oyunu geliştirme firması, sorunuza yanıt olarak Rockstar veya Minecraft ile resmi entegrasyonlar değil”

Yakında eklenecek yeni Efinity projeleri

MyMetaverse, Efinity'de NFT'leri erişilebilir kılmak için erken erişim verilen ekosistem ortaklarından biridir. Çok çeşitli projeler önümüzdeki birkaç hafta içinde devreye alınmayı bekliyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video