Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

NFT SUMMIT İSTANBUL GERÇEKLEŞTİ

Summit

Blockchain ve NFT sektörü tüm hızıyla gelişirken yapılan etkinlikler ve bu etkinliklere olan ilgi de hızla artıyor. NFT Summit İstanbul da bunlardan birisi oldu.

Dünyanın en önemli gündem maddelerinden biri olan WEB 3 teknolojileri, geleceği bugünden şekillendiriyor. Teknoloji dünyasında yeni trendleri belirleyen Web3 pazar hacminin 2032 yılında 5 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Bu alanda yapılan çalışma ve etkinlikler ise günden güne hızla artıyor. Bu etkinliklerden birisi olan ve Türkiye'nin ve bölgenin ilk etkinliği NFT Summit İstanbul, 28 Mayıs 2022, Cumartesi günü Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ziyaretçilerine kapılarını açtı. Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından sektörel uzmanlar, teknoloji geliştiricileri ve dijital sanatçılar birbirleriyle buluştu.
Hayata geçirdikleri projelerle birçok girişim, NFT Summit İstanbul’da sahne aldı. Geniş bir katılımın gerçekleştiği etkinlikte NFT dünyasındaki tüm konular ele alındı. NFT Summit kapsamında düzenlenen panellerde NFT koleksiyonlarından, metaverse'e taşınan oyun endüstrisi detaylarına kadar farklı konular işlendi. Etkinliğe katılan teknoloji uzmanları, girişimciler ve sanatçılar en dikkat çekici çalışmalarının detaylarını katılımcılarla paylaştı.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video