Mayıs 29, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

 Mars Inc., M&M İÇİN NFT TİCARİ MARKA BAŞVURUSUNDA BULUNDU

Mars

Önde gelen küresel çikolata üreticisi Mars Inc., popüler markası M&M için bir NFT ticari marka başvurusunda bulundu.

Meta veri deposu konsepti ve değiştirilemez tokenler ( NFT ) şekillenmeye devam ederken, önde gelen küresel markalar, müşterilerle bağlantıları sürdürmenin yollarını araştırırken kendilerini trend'den faydalanmak üzere konumlandırıyor. 
Son olarak, önde gelen küresel çikolata üreticisi Mars Inc., popüler markası M&M için bir NFT ticari marka başvurusunda bulundu. Lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis, uygulamanın haberini 24 Haziran'da bir tweet'te açıkladı ve uygulamanın "NFT'ler ve dijital jetonlar, sanal şeker ve atıştırmalıklar" içerdiğini belirtti.
Yapılan başvuru, kripto koleksiyonlarının yanı sıra NFT'leri, dijital para birimini ve jetonları doğrulamak, iletmek ve depolamak için kullanılan yazılımları da kapsıyor.
Şirket, bazı popüler fiziksel ürünlerini kapsayan NFT'ler ve dijital koleksiyonlar sunarak kripto para birimi sektöründen yararlanma niyetini dile getirdi. Uygulamanın dökümü, şirketin çikolata, şeker ve sakız vb sanal ürünlerin yer alacağı çevrimiçi sanal ortamlar gibi sanal eğlence hizmetleri sunacağını gösteriyor.
Tüm bunların yanı sıra, küresel markaların metaverse'e olan ilgisi giderek artırıyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video