Aralık 10, 2023
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

MAGIC EDEN, NFT DESTEĞİNİ POLYGON AĞINA GENİŞLETİYOR

ağına

Magic Eden, Polygon blockchain ağına NFT’ler için destek eklediğini duyurdu.

Magic Eden’ın Polygon genişlemesi, ağdaki oyun projeleriyle çalışmaya odaklanma adımının bir parçasını oluşturuyor. Polygon böylelikle, Magic Eden’in Solana ve Ethereum‘dan sonra entegre ettiği üçüncü blockchain ağı olacak. Ethereum’a paralel çalışan bir proof-of-stake sidechain olan Polygon, Ethereum tabanlı uygulamalar için daha ucuz işlemlere olanak sağlıyor.

Magic Eden, Polygon Ağında NFT Desteği Başlattı

Magic Eden, ağdaki oyun projeleriyle çalışma kabiliyetini artıracak bir hamle olarak Polygon ağında NFT ticareti desteği ekledi.
Firma, yalnızca NFT ticareti için bir mekan olarak hareket etmek yerine, Polygon’da gelişmekte olan blockchain oyun alanını genişletmek ve bundan yararlanmak istiyor. Ayrıca Magic Eden ekibi, Polygon’dan yararlanarak NFT’leri entegre etmek isteyen oyun geliştiricilerini destekleyebileceğini belirtti.
Magic Eden’in kurucu ortağı Zhuoxun Yin, konuyla ilgili şunlara yer verdi:

“Polygon’un düşük maliyetli EVM uyumlu bir zincir olarak oyun geliştiricileri arasındaki popülerliği göz önüne alındığında, Polygon’u entegre etmek, Magic Eden’i web3 oyun platformu olarak güçlendirmeye devam edecektir”

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video