Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse NFT

KEVIN DURANT’IN NFT ve METAVERSE BAŞVURULARI

Kevin

Ünlü NBA basketbol yıldızı Kevin Durant, 26 NFT ve metaverse uygulamaları için Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) başvuruda bulundu!

NFT ve metaverse alanına katılan en yeni ünlülerden biri, Ulusal Basketbol Birliği'nin (NBA) Brooklyn Nets'in profesyonel basketbol oyuncusu Kevin Durant. 
Durant, Girişim Sermayesi şirketi Thirty Five Ventures LLC ile birlikte geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne (USPTO) 26 NFT için ticari marka başvurusunda bulundu.
Lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis , 24 Mart Salı günü Twitter profili aracılığı ile duyurdu.
Başvurular kabul edilirse, spor yıldızının hayranları benzersiz NFT'leri indirilebilir. NFT destekli medyaları ve kripto koleksiyonlarını satın almalarının yanı sıra NFT ve kripto pazarlarında ticaret yapmalarına da izin verilecek.

Meta veri tabanında toplanan popüler isimler ve markalar

Durant'in başvuruları, metaverse ve NFT'lere  ilgi gösteren popüler kişilikler ve markaların artan trendinin artması ile geldi.
Meta evrene yeni katılan diğer isimler arasında futbol efsanesi David Beckham, kayıt sanatçısı Billie Eilish, Amerikan iç çamaşırı markası Victoria's Secret, gıda endüstrisi devleri McDonald's, Taco Bell, KFC ve Pizza Hut, içecek şirketi Monster Energy, New York Stock Exchange (NYSE), küresel ödeme kolaylaştırıcısı Mastercard'ın yanı sıra, birçok marka ve kişi mevcut.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video