Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

KERİMCAN DURMAZ’IN NFT KOLEKSİYONU: $BIANCA

$BIANCA

Kerimcan Durmaz, sıklıkla adından söz ettirirken sosyal medya fenomeni olmak dışında pek çok işle uğraşıyor. Durmaz’ın son adımıysa gelişen NFT dünyasında yerini almak oldu ve bugün yaptığı açıklamayla $BIANCA adlı koleksiyonunun satışa sunulduğunu duyurdu.

NFT dünyası her geçen gün büyürken, şirketlerin yanı sıra bireysel olarak da çok sayıda kişinin yeni koleksiyonlar çıkardığını ve hatta çektikleri fotoğrafları NFT’ye dönüştürdüğünü görmeye başladık. Gelişen dünyada bir koleksiyona sahip olmak isteyen isimlere ise bugün bir yenisi daha eklendi. 
Neredeyse attığı her adımla olay olan ve sosyal medya fenomeni kimliğinin yanı sıra şarkısı ve klibiyle de gündemde büyük bir yer edinen Kerimcan Durmaz, bugün NFT dünyasına adım attığını duyurdu. 'Peşimde' şarkısının klibinde yer alan saç, makyaj ve kıyafetine NFT koleksiyonunda da yer verildi.

$BIANCA adıyla satışa sunulan koleksiyonda, özel bir çizim ve fotoğraflar yer alıyor 

Kerimcan Durmaz’ın duyurusunu yaptığı NFT koleksiyonu, kendisinin özel fotoğraflarının yer aldığı toplam 250 kopyalık bir albümden oluşuyor. $BIANCA adı verilen koleksiyonda yer alan kopyaların yalnızca biri orijinal olmakla birlikte satın alınan bu orijinal versiyon yalnızca satın alan kişiye ait olacak.
Tabii koleksiyonu satın alan kişiler için NFT koleksiyonlarında sıklıkla gördüğümüz bazı özel fırsatlara da yer verilmiş. Satın alan kişiler, Special Edition fotoğrafı aldığında Kerimcan’la YouTube videosunda yer alma fırsatını yakalayabilecek. Bununla birlikte seçilen ilk 10 kişi için de bazı hediyeler bulunuyor. Bunların içinde Kerimcan Durmaz’ın konserine 2 kişilik bilet hakkı ve makyaj koleksiyonu da kazanabilecek. 

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video