Şubat 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

JUSTIN BIEBER’IN 1.3 MİLYON DOLARLIK BAYC NFT’SİNİN DEĞERİ ERİDİ

değeri

Ocak ayında tam 1.3 milyon dolar ödeyerek aldığı Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan bir eser ile ses getiren Justin Bieber’ın bu NFT’sinin değeri yaklaşık bir yıl sonra adeta eridi.

Ünlü şarkıcı Justin Bieber’ın Ocak ayında 500 ETH karşılığında aldığı 3001 numaralı Bored Ape NFT’sinin değeri adeta tuzla buz oldu. NFT’nin değeri 71 bin dolar seviyesine kadar indi. Yüzde 90’a yakın bir değer kaybı yaşanırken, BAYC koleksiyonunun taban fiyatı da 58.2 ETH’ye düştü.
Hatırlanacağı üzere Ocak ayında bu NFT’yi alan Bieber hemen ardından BAYC NFT’sinin görselini Instagram hesabından paylaşmıştı. Bieber ödediği yüksek fiyattan ötürü de o dönem eleştiri almıştı.
Bieber’ın BAYC dışında Mutant Ape Yacht Club, Doodles, World of Women ve LIVES of LALISA koleksiyonlarından da NFT’leri bulunuyor.
Yuga Labs şirketi 2021 yılının Nisan ayında BAYC koleksiyonunun ön satışını başlatmış ve yaz aylarında ise NFT’lere çılgınlık seviyesinde ilgi gösterilmişti. Daha sonraki dönemlerde birçok sanatçı ve ünlü isim de BAYC koleksiyonundan almaya başlamıştı. Jimmy Fallon, Gwyneth Paltrow, Paris Hilton, Stephen Curry gibi isimlerin de BAYC NFT’leri bulunuyor.
Justin Bieber’ın satın aldığı #3001 numaralı Bored Ape NFT’si

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video