Mart 3, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

HUGO BOSS İLK NFT KOLEKSİYONUNU PİYASAYA SÜRÜYOR

Hugo

Lüks giyim markası Hugo Boss 360 derecelik bir metaverse deneyimi başlatmak adına NFT koleksiyonu Imaginary Ones ile anlaştığını duyurdu.

Hugo Boss’un genç yaştan kullanıcılara odaklı üretim yapan kolu Hugo, NFT koleksiyonu Imaginary Ones ile kuracağını ve kıyafetlerini bir metaverse’e aktaracağını açıkladı. Hugo markanın küresel yeniden doğuşunun bir parçası olarak 360 derecelik bir metaverse deneyimi başlatacağını duyurdu.
Embrance Your Emotions (EYE) adını taşıyacak koleksiyon kasım ayı başlarında piyasaya sürülecek ve 1001 adet üç boyutlu animasyondan oluşacak. Koleksiyon, olumlu veya olumsuz hissedilen bütün duyguları kucaklamaya teşvik ediyor. Hugo bu koleksiyonu ile hissetme ve ifade özgürlüğünün önemine dikkat çekiyor. Marka, mental sağlık açısından bu özgürlüklerin öneminin küçümsenmemesi gerektiğinin altını çiziyor. Koleksiyondan elde edilen gelirin de bu amaçla Youth Aware of Mental Health (YAM) derneğine bağışlanacağı Hugo tarafından açıklandı.
Projenin gerçekte ne içerdiği henüz belli olmasa da marka sınırlı sayıda satılacak “phygital” tişörtten alanlara Snapchat üzerinden özel bir artırılmış gerçeklik efekti sunacak. Ayrıca NFT sahipleri Imaginery Ones’ın, dijital giyilebilir cihazlar da dahil olmak üzere koleksiyonlar oluşturan özel bir Hugo mağazasına erişim sağlayabilecek.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video