Nisan 13, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

GOOGLE’DA EN ÇOK ARANAN NFT KOLEKSİYONU

aranan
Axie Infinity, dünyada en çok aranan NFT koleksiyonu olarak açıklandı. Yaratıcı kaynak Tasarım Paketleri , her ay Google'da aranma sayısına göre en çok aranan NFT'leri araştırdı. Finbold ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, Axie Infinity, aylık 3.86 milyon küresel arama ile zirveye çıktı.
NFT'lerin popülaritesi son aylarda patladı, "NFT" için yapılan aramaların küresel sayısının ayda ortalama 5,1 milyon olması ve 2021'in sonlarına göre neredeyse beş kat artması ile kaynaklar “yeni kripto” olarak göz önüne çıkıyor!
Axie Infinity, dünyada en çok aranan NFT olarak bulundu. Koleksiyon, Pokemon'a benzeyen bir çevrimiçi oyun içindeki karakterlerden oluşan ve her karakterin Ethereum blok zincirinde depolanan bir NFT olarak sayısallaştırılmış "Axies" ten oluşur.
Oyuncular yaratıkları toplar ve onlarla savaşır ve ayrıca onları takas ederek kullanıcıların oyunu oynayarak para kazanmalarını sağlar. Koleksiyon, tüm zamanların değeri 4,14 milyar dolar ve 1,9 milyon tüccar ve ayda ortalama 3,86 milyon küresel arama ile 2021'in sonlarından bu yana beş kattan fazla artışla mevcut en popüler NFT'ler olarak kabul edilebilir.

EN ÇOK ARANAN İKİNCİ KOLEKSİYON

Aylık ortalama 553.000 global arama alan NFT koleksiyonu için en çok aranan ikinci koleksiyon The Sandbox. Axie Infinity'ye benzer şekilde The Sandbox, oyuncuların NFT'leri kullanarak oyunla etkileşime girdiği bir metaverse'tür.
Kısa süre önce platformda 10.000 oynanabilir karakter yayınlayan Snoop Dogg ve yakın zamanda 'Gen Z için sanal bir dünya' yaratma planlarını açıklayan Gucci gibi ünlülerin ve popüler markaların ilgisi nedeniyle oyun hızla popülerlik kazandı. Sandbox NFT koleksiyonunun tüm zamanların değeri 369.15 milyon dolar seviyesinde ve 37.518 cüzdana sahipler.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video