Haziran 24, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

GameStop, ILLVIUM İLE NFT KOLEKSİYONU YAYIMLAYACAK

NFT

Ethereum blockhain oyun geliştiricisi Illuvium, oyun perakendecisi GameStop ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Ortaklık kapsamında 20.000 parçadan oluşan bir NFT koleksiyonu 12 Haziran’dan itibaren piyasaya sürülecek. 

Geliştiricilere göre, "Illuvitars" isimli NFT'ler, Illuvial'in avatarlarını belirgin bir ifadeyle temsil eden dijital sanat eserleridir. Her Illuvitar, enderliğine göre belirlenen bir güç derecesine sahiptir. Bu da liderlik tablosunda yukarı çıkılmasını sağlar. 
Her "GameStop x Illuvitar D1SK NFT", geliştiricilerin "altı farklı Illuvial'a dayalı 108 potansiyel kombinasyona, üç emojiye, üç arka plan aşamasına ve iki sona" sahip olduğunu söylediği GameStop markalı benzersiz bir "Illuvitar" içerecektir. D1SK'ler rastgele Illuvitar'lar ve aksesuarlar içerecek olup, merkeziyetsiz Illuvi borsasına alınıp satılabilir. NFT sahipleri, Illuvium'un yaratık toplama oyunlarına, Illuvium Overworld ve Illuvium Arena'ya ve diğer avantajlara erken erişim hakkına sahip olacak.
Cointelegraph, Şubat 2022'de GameStop'un NFT pazaryerine güç katmak için Ethereum layer-2 ölçeklendirme çözümü Immutable X ile anlaştığını bildirmişti. GameStop ayrıca, günlük NFT ücreti gelirlerinin ayı piyasası sebebiyle 4.000 dolara düştüğünü açıkladı.
Yazı kaleme alındığı sırada GameStop NFT içerisinde en yüksek işlem hacmine sahip olan NFT koleksiyonu, son 30 gün içinde 109.213 dolar değerinde dijital koleksiyon öğelerinin alınıp satıldığı Buck Season II koleksiyonudur. 

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video