Haziran 13, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

FERİYE METACOLLECTİVE NFT SERGİSİ

Feriye

Boğaz’ı kucaklayan konumu ile İstanbullulara ilham kaynağı olan ve yeme içme deneyiminden kültür sanat etkinliklerine kadar farklı alternatifler sunan Feriye, sanatı sahiplenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz Mart ayında Türkiye’nin ilk NFT sergilerinden biri olan “Baharın NFT Hâli” sergisinin yaratıcısı Feriye, sanatseverleri bu kez de 6-26 Haziran tarihleri arasında MXC Drop NFT sergisinde bir araya getiriyor.

Etkinlikleri, sohbetleri, tadım atölyeleri ile İstanbulluların takvimine girmeyi başaran Feriye, çok fonksiyonlu alanlarıyla sanatın teknoloji ile buluştuğu NFT sergilerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda “Baharın NFT Hâli” sergisi ile 20 sanatçının 50’den fazla eserini sanatseverlerle buluşturan Feriye, 6-26 Haziran tarihleri arasında MetaCollective iş birliği ile MXC Drop NFT Sergisi düzenliyor.

MXC Drop NFT Sergisi’nde 80 Sanatçı

NFT sanatçılarının oluşturduğu, kâr amacı gütmeyen ve kolektif bir hareket mekanizmasına sahip olan MetaCollective ile gerçekleştirilecek NFT sergisinin Teknoloji Sponsorluğunu Arçelik üstleniyor. Alanında tanınmış illüstratörler, 3D tasarımcıları, üretken yapay zekâ artistleri ve fotoğrafçılarının yer aldığı sergide 80 NFT sanatçısının, yirmişer edisyonlu 1600 parçalık koleksiyonu 6-26 Haziran tarihleri Feriye’de olacak.  Haftanın her günü saat 10:00-20:00 saatleri arasında Fuaye Feriye ve Hol Feriye alanlarında sergilenecek eserlerin mint ücreti ise parça başına 0.05 ETH. Feriye deneyimini ve İstanbul ruhunu yaşamak, Feriye ile ilgili en güncel gelişmelerden haberdar olmak için www.feriye.com web sitesini ve Instagram’da @feriyeistanbul hesabını takip etmeyi unutmayın. #Feriyedeyiz

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video