Mayıs 22, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse NFT

COOL CATS NFT METAVERSE GELİYOR

Cool

NFT sektörünün sevimli kedicikleri Cool Cats yine kendisi gibi enlerden olan metaverse’ün yapı taşlarından The Sandbox ile işbirliği yaptı.

Cool Cats NFT projesi yani sevimli kedicikler, metaverse’ün yapı taşlarından bir tanesi olan The Sandbox ile işbirliği yaptığını müjdeledi. Bunu da ekip üyeleri 200.000’den fazla takipçisine, The Sandbox platformuna dahil olmak için çalışmalara başladık şeklinde açıkladılar.
Cool Cats son bir kaç haftadır Twitter ve Discord’dan, 3D görünümlü pixellerden oluşan görseller paylaşıyordu ve bu konu ile ilgili duyurunun gelmesiyle beraber gerçek gün yüzüne çıktı. Yani bu paylaşımlar metaverse’ün habercisiymiş…
Yapılan duyuruda ise “Doğru tahmin ettiniz! Cool Cat’s NFT’lerimiz yılın dördüncü çeyreğinde metaverse’e dahil olmak için The Sandbox Game ile görüşmelerin tamamlandığını” dile getirdiler. “Böylelikle NFT sahibi olanların bu süreçten fazlasıyla memnun kalacaklarını ve eğlenceli anların kendilerini beklediğini söylediler.”
Tabi bu gelişme üzerine paylaşılan şeyler şu an sınırlı olsa da, 3D Cool Cats avatarlarını ancak Ekim 2022 gibi bir zaman diliminde görebiliriz gibi gözüküyor. Ancak NFT projesinin The Sandbox ile gerçekleştirmiş olduğu işbirliği hakkında zamanla daha fazla bilgi paylaşması herkesin merakla beklediği unsurlardan.
Hatta böyle bir duyurunun gelmesi üzerine, bu koleksiyondan NFT sahibi olanlardan olumlu geri dönüşler sağlansa da, yine de bazı koleksiyonerler tanıtım amaçlı paylaşılan posterdeki Cool Cats’lerin daha yumuşak ve sevimli olması üzerine beklentilerin olduğunu söylediler. Twitter kullanıcısı @onenftboi gönderiye yanıt olarak ;

“Daha kısa ve şişman olabilirler mi? Kedilerimin 6 metre boyunda adamlar olduğunu hiç düşünmemiştim” dedi.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video