Nisan 20, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

CHRISTIE’S NFT BAŞKANI YUGA LABS’E KATILIYOR

Christie’s

NFT dünyası ile son yıllarda sıkı etkileşim hâlinde olan Christie’s NFT Başkanı, Bored Ape Yacht Club’ın geliştirici ekibi olan Yuga Labs’e katılıyor.

NFT sektörü tüm hızıyla özel sektör tarafından kabul görmeye devam ediyor. Özellikle küresel şirketlerin yeni marka başvuruları ve yatırımları ile genel kabulünü artıran sektör, önemli isimlerin de katılımı ile birlikte gelişimini hızlandırıyor. Son olarak Christie’s müzayede evinin NFT uzmanı Noah Davis, NFT dünyasının popüler koleksiyonlarından birisi olan Bored Ape Yacht Club'ın yapımcıları ile el sıkıştı.
Davis, bundan sonra Yuga Labs'in bünyesinde bulunan CryptoPunks NFT koleksiyonu için marka liderliği görevini sürdürecek. Twitter hesabı üzerinden yeni işini esprili bir dil ile duyuran Davis, şunları kaydetti:
"Eski sanat dünyasından Web3’e giden bu yolculuğun ne kadar inanılmaz olduğunu görüyoruz ve yolun daha nereye götürebileceğini görmek için sabırsızlanıyorum"
Daha öncesinde Beeple’ın “Everydays: The First 5000 Days” adlı NFT eserinin açık artırmaya çıkarılmasından sorumlu olan Davis, Yuga Labs için oldukça önemli bir transfer konumunda. Beeple’ın Everydays: The First 5000 Days adlı NFT eserinin Mart 2021'de 69 milyon dolara satılarak o dönemin en pahalı NFT'si olmayı başardığını belirtelim.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video