Aralık 6, 2022
İstanbul/Turkey
NFT

BINANCE, RONALDO İLE NFT ANLAŞMASI YAPTI

Ronaldo

Cristiano Ronaldo, Binance işbirliği ile ilk NFT koleksiyonunu yayınlayacak. Yeni koleksiyon ve gizemli kutular 18 Kasım’da Binance.com’da olacak.

Cristiano Ronaldo’nun Binance işbirliği ile yayınladığı ilk NFT koleksiyonu, 18 Kasım Cuma günü dünyanın lider blok zinciri ekosistemi ve kripto para altyapısı sağlayıcısı kripto finans borsası ile uzun yıllar sürecek özel bir ortaklığın parçası olarak yayınlanacak. Ronaldo ile birlikte global bir pazarlama kampanyası tarafından desteklenen lansman, hayranlara NFT’lerin dünyası aracılığıyla Web3’ü tanıtacak.
Binance Kurucu Ortağı ve Pazarlama Müdürü He Yi, “Metaverse ve blok zincirinin, internetin geleceği olduğuna inanıyoruz. Daha fazla insanın blok zincirini anlamasına yardımcı olmak ve spor ile eğlence endüstrileri için Web3 altyapısını nasıl oluşturduğumuzu insanlara gösterebilmek için Cristiano ile iş birliği yapmaktan onur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Binance Ortaklığı ile Cristiano Ronaldo NFT koleksiyonu

Cristiano Ronaldo’nun ilk NFT koleksiyonu 18 Kasım TSİ 12.00’da piyasaya çıkacak ve dört farklı nadirlik seviyesinden yedi farklı animasyonlu heykel sunacak: bu nadirlik seviyeleri Çok Çok Nadir (SSR), Çok Nadir (SR), Nadir (R) ve Normal (N) şeklinde olacak. Her bir NFT heykel, kariyerini şekillendiren şutlarından Portekiz’deki çocukluğuna kadar Ronaldo’nun hayatındaki ikonik anları tasvir edecek.
En yüksek değere sahip 45 CR7 NFT’si (5 SSR ve 40 SR), Binance NFT pazarında müzayedeye çıkarılacak. Müzayede, 24 saat sürecek ve NFT’ler en yüksek teklifi sunan kişiye verilecek. Teklif fiyatları SSR NFT’ler için 10.000, SR NFT’ler için ise 1.700 BUSD’den başlayacak.
Kalan 6.600 NFT (600 R VE 6.000 N), Normal nadirlik seviyesi için 77 BUSD’den başlayarak Binance Launchpad üzerinden sunulacak. Her bir nadirlik seviyesinin kendine has özel faydaları bulunacak. Söz konusu faydalar ise aşağıdaki gibi olacak:
Cristiano Ronaldo’dan kişisel mesaj
İmzalı CR7 dijital ürünleri
Gelecekteki tüm CR7 NFT lansmanlarına garantili erişim
Hediye CR7 Gizemli Kutuları
İmzalı ürün ve ödül çekilişlerine katılma hakkı
Cristiano Ronaldo NFT koleksiyonu için gelecekteki setler 2023 yılı başlarında mevcut olacak. Tüm koleksiyonlar sadece Binance’ın resmi web sitesinde yayınlanacak.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video