Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

AMAZON PRIME ÜCRETSİZ NFT DAĞITIYOR

Amazon

Amazon Prime, üyelerine ücretsiz NFT dağıtacağını duyurdu.

Amazon Prime, üyelerine ücretsiz NFT dağıtacağını duyurdu. Üyeler Prime Gaming portalı üzerinden NFT’lerini talep edebilecekler.

NFT pazarını genişletmeye devam eden Amazon, prime üyelerine özel, blok zinciri oyunlarında talep edilebilecek ve kullanılabilecek ücretsiz NFT dağıtacak.

25 Ekim’e kadar Amazon Prime aboneleri, Mojo Melee oyunu için Polygon NFT’si “Şampiyon Haile Tibeb”in yanı sıra 10 dolar değerinde oyun içi mücevher paketi içeren ücretsiz ürünü de talep edebilecek. Ayrıca NFT’lerden yalnızca yabancı üyeler değil, aynı zamanda Türkiye’deki üyeler de yararlanabilecek.

Ücretsiz NFT’yi talep etmek için tıklayınız.

Üyeler, Auto Chess ve Teamfight Tactics gibi erişilebilir, web tabanlı bir “Auto battler” oyunu olan Mojo Melee için ücretsiz bir NFT ve oyun içi para birimi alabilecekler. Öte yandan geliştirici Mystic Moose, Ağustos ayının başlarında Amazon ile altı aylık bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Amazon Prime Gaming nedir?

Amazon Prime Gaming, Amazon’un Prime abonelerine sunulan bir portal hizmetidir. Prime Gaming, ücretsiz oyun ve oyun içi içerik gibi, üyelere özel birçok avantajı da beraberinde getirir.

Amazon, NFT oyunlarının yanı sıra League of Legends, Roblox ve Diablo IV gibi devasa oyunların yayıncılarıyla da çalışarak abonelerine ücretsiz oyun içi içerikler sunar.

KAYNAK

Instagram
KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video