Temmuz 19, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
NFT

AC MILAN’IN, MONKEYLEAGUE İLE ORTAKLIĞI

MonkeyLeague

AC Milan, NFT oyun platformu olan MonkeyLeague ile ortaklık kurduğunu yaptığı basın açıklamasıyla duyurdu.

Ortaklıkla birlikte Solana oyun platformu MonkeyLeague, NFT futbolcu tasarımları, stadyumlar ve kaplamalardan oluşan içeriklerinde AC Milan markasını kullanacak. MagicEden adlı NFT pazar yerinde satışa sunulması planlanan marka ürünleri, 6 Ekim‘de alıcısıyla buluşacak.

AC Milan ve MonkeyLeague’den NFT İş Birliği

Blockchain tabanlı NFT oyun platformu MonkeyLeague, gelecek için önemli bir adım olarak duyurdukları bu iş birliğiyle, platformu daha fazla geliştirmek istediğini iletti. Anlaşmayla birlikte, kullanıcılar özel etkinliklerden ve imzalı ürünlerden yararlanabilecek. Ortaklık, tüm MonkeyLeague topluluğu için büyüme anlamına geliyor. AC Milan taraftarlarının, Blockchain tabanlı platforma katılarak, topluluğu büyütmesi bekleniliyor.
Ortaklık hakkında konuşan AC Milan’ın Gelirler Direktörü Casper Stylsvig, şunları söyledi;
Dijital inovasyon alanındaki konumumuzu güçlendirmemizi sağlayan bir işbirliğiyle birlikte, MonkeyLeague ile başlattığımız ortaklığımızdan heyecan duyuyoruz. Özellikle, MonkeyLeague ile ortaklık kuran ilk futbol kulübü olmaktan, bu oyunu dünyanın dört bir yanındaki taraftarlarımıza sunmaktan ve onlara favori takımlarıyla etkileşime girmeleri için yeni bir yol sunmaktan gurur duyuyoruz.
Ayrıca oyun, AC Milan’ın yıldız oyuncularının verilerinden yararlanacak. Bu sayede oyunculara gerçekçi deneyim yaşatmak planlanıyor.
NFT oyun platformu MonkeyLeague Pazarlama ve Ortaklıklar Başkanı Oren Lanberg, şunları söyledi;
Futbol tarihinin ikonu olan AC Milan gibi şampiyonla ortaklık kurmak, inşa ettiğimiz şeyin ve bir oyun stüdyosu olarak nereye gittiğimizin başka bir kanıtıdır. Aynı zamanda Web2 ve Web3 dünyaları arasında köprü kurma planlarımızda önemli bir adımı temsil ediyor.
MonkeyLeague’nin yaptığı bu ortaklık, ilerleyen günlerde başka futbol kulüplerinin de NFT oyun platformuna dahil olabileceğinin mesajını veriyor.

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video