Temmuz 25, 2024
İstiklal Cd. Tokatlıyan İş Mrk. K:1 N:1 Beyoğlu – İstanbul
Metaverse

YUSUF YALMANCI: “METAVERSE’TE İLK KUAFÖRÜM”

Yalmancı

Metaverse’te çalışmalar yapmanın önemli olduğunu belirten SAN Kuaför kurucusu Yusuf Yalmancı, “Metaverse’te ilk kuaförüz. İnternet dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz.” dedi.

Metaverse’te çalışmalar yapmanın önemli olduğunu belirten SAN Kuaför Kurucusu Yusuf Yalmancı, “Metaverse’te ilk kuaförüz. İnternet dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sanal dünya, birçok şeyin yapılabileceği bir dünya olduğu için burada etkili bir şekilde yer almak oldukça önemli!” ifadelerinde bulundu.
Yenilikçi bir çalışma benimsediklerinin altını çizen Yusuf Yalmancı, SC Ladies projesini Ekim 2021’de başlattıklarının altını çizdi. NFT projesiyle dünyadaki marka işbirlikli NFT projelerinden ilk sıralarda yer alarak metaverse'e giriş yaptıklarını belirten Yalmancı, konuyla ilgili açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “3D sanatçılarımızla çok önemli çalışmalar içerisinde bulunuyoruz. Metaverse, çok özel yeniliklerin meydana geldiği bir dünya. Dolayısıyla geleceğin dünyasında yer almak, sektörde yer edinmek anlamına da geliyor. Bu hususları düşünerek biz de sanal evrende yer alabilmek için önemli çalışmalar içerisinde bulunduk. Şu anda sanal evrende de müşterilerimizin yanında yer aldığımızı söyleyebilirim.”

İnternet Dünyasındaki Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

İnternet dünyasındaki yenilik ve gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Yusuf Yalmancı, “Biliyorsunuz internet dünyasında yeni gelişmeler meydana geliyor. Birçok firma, dijital dünyaya uyum sağlayabildikleri için bulundukları sektörde ön plana çıkma şansı elde ediyor. Bu nedenle internet dünyasındaki yeniliklere uyum sağlamak ve gelişmelere uygun bir hizmet anlayışı benimsemek çok önemli. Biz de SC Ladies Projesini başlatarak metaverse'e giriş yaptık.”  

SC Ladies Projesini Ekim 2021’de Başlattık

SC Ladies Projesi hakkında açıklamalarda bulunan Yusuf Yalmancı, konuyla ilgili açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Kasım 2021’de SC Ladies takımı için yetenekli kişilerle mülakat yaparak ekibimizi oluşturduk. 2021 Aralık’ta ise ilk tasarım örneklerimizi çıkardık. Reklam çalışmalarımızı Ocak 2022’de başlattık. Süreç içerisinde planlı bir şekilde çalışma hayatı içerisinde yer aldık. Mart 2022’de ön satışımızı gerçekleştirdik. Bunun yanı sıra Nisan 2022’de bütün NFT sahiplerimiz adına bir arsa satın alarak metaverse’ün ilk kuaförünü açtık. Bizim için yeniliklere ayak uydurmak bir hayli önemli. Dolayısıyla çalışmalarımızı oldukça titiz bir şekilde sürdürdüğümüzü ve sektörel gelişmeleri yakından takip ettiğimizi rahatlıkla söyleyebilirim. Daha fazlasını yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bunun için uzman bir ekibe sahibiz, hedeflerimiz de oldukça yüksek!”

KAYNAK

Twitter

Instagram

KRIPTOKRAL.COM GÜNCEL HABERLER | Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Leave feedback about this

  • Quality
  • Price
  • Service

PROS

+
Add Field

CONS

+
Add Field
Choose Image
Choose Video